APH80 pārvietojamā māja | ABATON

Mar 4, 2015 Off Comments in Atpūtas māja, Brīvdienu māja, Dabai draudzīga māja, Dzīvojamā māja, Koka mājas, Konteineru māja, Lauku māja, Mobīlā māja uz riteņiem, Pārvietojama māja, Vasarnīca by
APH80 pārvietojamā māja | ABATON

Madrides arhitektu studija ABATON ir tikko atklājusi APH80 pārvietojamo māju. Tā ir neliela paneļu māja, kas ir radīta priekš diviem cilvēkiem un pateicoties tās izmēram, to var viegli pārvadāt ar kravas mašīnu. Šīs vienības tiek gatavotas Spānijā un pavisam noteikti var tikt trasnportētas uz jebkuru vietu Eiropā. Kaut kādu iemeslu pēc, pēdējā laikā šķiet, ka daudz lielāku interesi un eksperimentēšanu ar paneļu mājokļiem izrāda Eiropa, nevis Ziemeļamerika.

Māja ir vienkārš divslīpju taisnstūris ar minimālu ārējo rotājumu. Jumts un sienas, abi ir klāti no kompozīta materiāla, kas izgatavots no koksnes šķiedras un cementa. Sienām ir raibi pelēks izskats, kas iespējams palīdzēs mājai iejusties apkārtējā dabiskajā vidē. To pat varētu pielīdzināt kaut kādam akmenim vai klintij.

APH80 ir 9x3m liela, tajā ir guļamistaba vienā galā un vannasistaba otrā galā. Pa vidu atrodas dzīvojamā zona. Kopumā, šajā mājā ir daudz vietas, kur pārvietoties, lai arī šeit parādītajā versijā tā neizskatās. Lai vai kā, kompānija izstrādā arī paplašinājumus, ja ir nepieciešams.

Augstie katedrāles tipa griesti un garie logi dzīvojamā istabā, ļauj mājai izskatīties patiešām atvērtai un plašai. Interjera materiāli ir ņemti no ilgstoši apsaimniekotiem mežiem. Šāda tipa māja maksā sākot no 32,000 eiro.