Bensfieldas māja kokā no BLUE FOREST kompānijas

Dec 16, 2014 Off Comments in Atpūtas māja, Brīvdienu māja, Dabai draudzīga māja, Eko koka mājas, Koka mājas, Mājas kokā, Maza māja by
Bensfieldas māja kokā no BLUE FOREST kompānijas
Miteklis, kurš atrodas Anglijā, Sussexas lauku daļā ir apbūvēta apkārt milzīgam kokam. Tas nav koka mājiņa, tās vidū aug milzīgs ozols, bet tas nesatur šo mājiņu, tai ir pašai savi pamati. Bensfieldas koka namiņš bija viens no pirmajiem Blue Forest firmas projektiem. Šī firma specializējas sarežģītu koka māju izstrādāšanā un līdzīgu celtņu būvēšanā priekš hoteļiem un privātām personām.
Bensfieldas koka nams ir ērti iekārtots koku birzī blakus ganību laukam. Koka lubiņu un dēļu dizains like mājai saplūst ar tās apkārtesošo dabu. Māju var sasniegt ejot pa garu koka dēļu celiņu un škērsojot 24 metru garu virves tiltiņu, kurš iet pāri mazam dīķim. Tilts noved mājas apmeklētājus pie ieejas, kura sastāv no franču durvīm, kuras noved dzīvojamjā telpā.

Bensfieldas māja kokā no BLUE FOREST kompānijas

Bensfieldas māja kokā no BLUE FOREST kompānijasMājas interjērs ir izveidots vienā milzīgā istabā, kurai ir atsevišķa vannasistaba. Mājas apļveida plāna vidū iet jau iepriekš minētais ozols. Mājas griesti ir izveidoti lēzenā konusveidā. Mājas tālākajā galā ir vēlvienas durvis, kuras noved uz terasi, no kuras var vērot apkārt esošos ganību laukus.

Lai gan arī māja tiek izmantota priekš īrēšanas, Bensfieldas koka namiņam ir viss nepieciešamais, priekš izdzīvošanas. Tai ir pilnībā aprīkota virtuve, vannasistaba ar dušu. Priekš sliktākiem laikapstākļiem tika izveidota gazes centrālā apkure, kas apsilda šo mazo mājiņu.