“Borealis”, maza energoefektīva māja

Apr 29, 2015 Off Comments in Atpūtas māja, Brīvdienu māja, Dzīvojamā māja, Energoefektīva māja, Mājas, Maza māja, Mobīlā māja, Moderna māja, Moduļu mājas, Vienkārša māja, Vienstavu māja by
“Borealis”, maza energoefektīva māja

“Borealis” projekts ir veidots lai tajā dzīvotu iemītnieki kas nav saistīti viens ar otru, interesanti ne? Mazajai mājai ir 2 atsevišķas guļamistabas un dzīvojamā istaba, kas savienota ar virtuvi, pusdienošanas vietu un vannas istabu starp tām. Bīdāmās durvis ļauj istabām dot nepieciešamo privātumu, ja tas ir nepieciešams. Mājai kopējā platība ir 85 kvadrātmetri.

Ar nepietiekamo materiālu kvalitāti ko piedāvā daudzas no resursu industrijām, mājas resursi bieži vien pārveršas ne īpaši labā kvalitātē, vai ir nepietiekami būvniecībai. Borealis māja, piedāvā diezgan ilgtspējīgu un patīkamu vidi, ja vēlies nokļūt un pavadīt laiku kaut kur prom no savām ierastajām mājām. Tās modulārais dizains, ļauj to pārvietot kur vien ir vēlme, un to uzstādīt ir ļoti vienkārši. Māja ļauj neizmantot pieredzējušu celtnieku pakalpojumus.

Šī dalītā moduļa māja sastāv no dažādām mehāniskām iekārtām un santehnikas, atvieglojot mājas montāžu uz vietas. Katrai istabai ir sava pieeja vannas istabai, netraucējot pārējos ja ir vajadzība piekļūt kaut kur, nešķērsojot istabas. Šo māju var dēvēt kā “moderno kopmītni”, kurā var dzīvot jaunieši vai arī ģimene. Izvēle ir jūsu ziņā.