Brīvdienu izpriecas: Gambjēra salas mazā būdiņa

Mar 2, 2015 Off Comments in Atpūtas māja, Brīvdienu māja, Dabai draudzīga māja, Dārza māja, Energoefektīva māja, Koka mājas, Lauku māja, Mājas, Mobīlā māja, Mobīlā māja uz riteņiem, Pārvietojama māja, Vasarnīca by
Brīvdienu izpriecas: Gambjēra salas mazā būdiņa

No šīs mazās, pievilcīgās būdiņas paveras skaists skats uz piekrastes ūdeņiem un salām. Tā atrodas attīstītā atpūtas apgabalā Gambjēra salā, uz ziemeļiem no Vankūveras. Pārdevējs piedāvā iespēju iegādāties pašus pamatus mājai un visu saimniecības paketi, lai dotu mājas īpašniekiem jaunu sākumu mājas veidošanai.

Mazā kabīnīte nodrošona pašus pamatus, bet tajā pašā laikā nodrošinot labi apbūvētu iekšieni dažāda veida izmantošanai. Mazo būdiņu mierīgi var izmantot kā vietu, kur uzglabāt dažādus instrumentus un celtniecības piederumus blakus jau esošai mājai. Tā var kalpot arī kā viesu māja, kur izguldīt ciemiņus.

Ciedra plāksņu un dēļu apšuvums dod mājai klasisku būdiņas izskatu. Mājas struktūra sastāv no vienas istabas, kuras vienā stūrī ir bēniņi, kas dod vēl papildus vietu. Bēniņi un jumts ir veidots no karkasa un balstās uz sijām. Interjera sienas bija atstātas neskartas, dodot iespēju pašiem mājas iemītniekiem izveidot kā vēlās. Bīdāmās terašu durvis, padara vieglu piekļuvi uz klāju, kas ir iekļauts mājas pamata iepakojumā.

Kabīne tika izveidota neatrodoties uz salas. Tā tika pabeigta un tad ar liellaivu atvesta uz salu.