“CASA CUBICA”, maza konteinera tipa māja

Apr 10, 2015 Off Comments in Atpūtas māja, Brīvdienu māja, Dzīvojamā māja, Konteineru māja, Mājas, Maza māja, Mobīlā māja, Vienstavu māja by
“CASA CUBICA”, maza konteinera tipa māja

“Cubica” ir neliela kompānija Kostarikā, kas specializējas alternatīvajā konstrukcijā, bāzēta uz pamestiem kuģu konteineriem. Šī kompānija jau iepriekš ir izveidojusi mājas un ēkas no pamestajiem kuģu konteineriem. Viens no lielākajiem ieguvumiem izmantojot šos konteinerus ir zemās izmaksas, ātrais celtniecības laiks un uzturēšanas izmaksas ilgtermiņā.

Kompānija dizainēja “Casa Cubica”, kas ir ļoti kompakts mājoklis, būvēts no 20-pēdu lieliem kuģa konteineriem. Pārsvarā, uz mārketinga, šīs mājas strādā kā atpūtas un atvaļinājuma mājas. Kaut gan, pat pilnā laika dzīvošanai tas ir iespējams, jo māja ir aprīkota ar visu nepieciešamo lai šeit varētu dzīvot arī ilgtermiņā.

Aizmugurējā mājas siena ir līnijā ar kabinetu, kas sevī iekļauj nelielu virtuvīti, skapjus un gultu. Pievienotais konteinera mājas paplašinājums, kalpo kā iebūvētās bunkura gultas, kamēr vannasistaba ir otrā mājas pusē.

Divi komplekti ar bīdāmajām durvīm, atver durvis uz pašu klāju. Arī dušai ir tiešā pieeja uz ārpagalmu. Konteinera mājas kāpnes dod ceļu uz otru klāju, kas atrodas uz jumta.

Bez tam, ka māja piedāvā izklaides platību, jumta klājs palīdz arī māju atvēsināt un bloķēt saules gaismu, neļaujot saules stariem karsēt šo metāla konteineru.