“Casa Solare” energoefektīva, interesanta māja

Jan 4, 2016 Off Comments in Atpūtas māja, Brīvdienu māja, Dzīvojamā māja, Torņa māja by
“Casa Solare” energoefektīva, interesanta māja

Maza un neparasta māja ko izstrādāja “Milan’s studio’. Šo arhitektu darbi bieži vien ir ļoti rotaļīgi, jautājot vai tā ir pareizā pieeja arhitektūrai. Viņa pieeja šai koka mājai ir massīvi 35 ciedra kokmateriāli, kas izvietoti kubā. Šie kokmateriāli tiek izmantoti ne tikai ārpusei, bet arī lai paplašinātu mājas iekšieni. Dažādās virsmas, kas izveidotas šajā mājā no šiem biezajiem ciedra materiāliem var tikt izmantotas arī kā galds, gultas, skapji un arī krēsli.

Sienām nav sadalījuma, tāpat arī stāviem, viss ir kopējs. Stāvu līmeņi mājā ir sadalīti relatīvi, lai cilvēki uztvertu savu atrašanos mājā tā, lai saprastu tieši kurā vietā viņi ir. Mājas koncepts ir ļoti interesants, taču cik praktisks tas ir? Viss kopumā izskatās kā jautra vieta, kur pavadīt laiku vai paložņāt apkārt, taču vieta var būtu arī neerta dēļ daudziem asajiem konstrukcijas stūriem, kas ir iebūvēti mājā.
Kopējā mājas struktūra varētu labi kalpot kā rotaļu vieta, bet mazāk kā dzīvojamā māja, taču mēs to dizainējam priekš sevis. Šī ir māja veidota atpūtai un brīvā laika pavadīšanai, mēs šo brīvdienu māju izmantosim atpūtai un lai pavadītu laiku ar bērniem.