Châteaux Dans Les Arbres

Sep 30, 2016 Off Comments in Atpūtas māja, Brīvdienu māja, Ģimenes mājas, Mājas, Mājas kokā by
Châteaux Dans Les Arbres

Apvienojot divas bērnības sapņu mājvietas – namiņu kokā un pili – Chateaux Dans Les Arbres ir ideāla vieta bezrūpīgam atvaļinājumam. Karaliskās mītnes ir izkaisītas mežā netālu no feodālā cietokšņa drupām, kuras apņem aizsarggrāvis, Perigord reģionā Francijā. Koka laipas ved apmeklētājus pār seno aizsarggrāvi uz četrām fantastiskām koka mājiņām, kuru tornīši un smailes slejas starp koku galotnēm.

Chateaux Dans Les Arbres projektēja un būvēja īpašnieks un koka namiņu būvēšanas eksperts Remi Bekerels (Remi Becherel), mājvieta tika nosaukta netālu esošas pils vārdā, no kuras nāca iedvesma arī namiņu unikālajam dizainam. Pretēji akmens oriģināliem, šīs versijas ir būvētas no ilgtspējīgi pārvaldītos mežos iegūta koka.

Četri koka mājokļi ir sakārtoti pēc izmēra sākot ar vienas guļamistabas Cabane Monbazillac un beidzot ar trīs guļamistabu lielo Cabane Hautefort, kurā atrodas pat neliela, bet pilnīgi nodrošināta virtuve. Pa vidu atrodas Cabane Milandes ar guļamistabām katrā no to diviem torņiem. Jaunākais namiņš kokā, vienas guļamistabas Cabane Puybeton, augstāko luksus līmeni ar spa vannas istabu, somu pirti un sēžamzonu ar omulīgu kamīnu. Visām četrām koka mājiņām ir plaši klāji ar vannu, kas ļauj skatīt lauku idilli, vienlaicīgi izbaudot relaksējošu mērcēšanos.