“Danci Hutch” kastes tipa māja no Yamamoto arhitektiem

Apr 8, 2015 Off Comments in Atpūtas māja, Divstāvu māja, Konteineru māja, Mājas, Maza māja, Mobīlā māja, Moderna māja, Pagalma māja, Vienkārša māja by
“Danci Hutch” kastes tipa māja no Yamamoto arhitektiem

“Danci Hutch” ir parasta kastes tipa māja, pieticīga un ne īpaši dārga, bet ar ļoti funkcionālu izkārtojumu. Ar mazu augšējā stāva dzīvojamo istabu un zem tās, garāžas platību, šī māja sevī ietver daudz noderīgas lietas. Šī māja ir pietiekoši maza lai tā varētu tikt būvēta daudz un dažādās vietās, pilsētās. Yamamoto arhitektiem, klienti pieprasīja mazu minimālā tipa māju, lai gan platība bija pietiekama arī lielāka izmēra mājai.

Mājas kopējā dzīvojamā platība ir 40.5 kvadrātmetri. Yoshihiro Yamamoto arhitekti dizainēja līnijveida grīdas plānu, ar guļamistabu vienas istabas galā, un nelielu virtuvi ar pusdienošanas platību telpas vidū. Otrā pusē ir izveidota dzīvojamā istaba. Bīdāmie sienu paneļi ir domāti lai sadalītu dzīvojamo istabu un pārveidotu to par privātu otro guļamistabu naktīs. Kāpnes, kas nāk no pirmā stāva ir izvietotas mājas platības vidū, lai saglabātu cirkulācijas platību minimuma robežās. Vannasistaba un tualete ir atdalīta un novietota mājas sāna pusē.

Saglabājot pavisam vienkāršu dizainu, mājas ārējais seguma materiāls ir ļoti vienkāršs. Māja ir noklāta ar melno metālu. Melnais metāls neprasa daudz uzmanības un rūpes, un tas ir noturīgs ilgtermiņā, kā arī pārstrādājams nākotnē.