Energoefektīva līnijveida māja no “Lanefab” arhitektiem

Mai 12, 2015 Off Comments in Atpūtas māja, Brīvdienu māja, Divstāvu māja, Dzīvojamā māja, Energoefektīva māja, Ģimenes mājas, Mājas, Maza māja, Moderna māja, Pagalma māja, Viesu māja by
Energoefektīva līnijveida māja no “Lanefab” arhitektiem

Līnijveida mājokļi turpina paaugstināt savu popularitāti pasaulē, jo daudzu māju novietošana vienā rajonā ir izdevīgs veids kā ietaupīt uz zemes platību. Līdz ar straujo cilvēku skaita pieaugumu pasaulē, pieaug arī mājokļu skaits. Šim nolūkam, dzīvojamos rajonos tiek izveidotas līnijveida mājas.

Mazajai mājai ir 74 kvadrāmetru platība, iekļaujot arī garāžas platību, kas ir atzīmēta mājas plānā. Mājas garāža tika siltināta un pabeigta tāpat kā pārējā daļa mājas, un tiek izmantota arī kā dzīvojamā istaba. Šī ideja atbrīvoja vairāk vietas istabai lejā, kas tiek izmantota galvenokārt kā virtuve un pusdienošanas telpa. Mājas virtuve ir gaiši sarkana, kas stimulē apetīti. Ja nu tā nav taisnība, tad tāpat tā dod virtuvei “mīli vai ienīsti” skatu.

Šīs unikālās mājas lietošanā, ir arī divvietīgās izlietnes kas novietotas pusdienošanas telpas stūrī. Mājas āriene jeb pagalms ir ļoti skaisti izplānots, un sevī ietver izrotātu oļu apmetumu, akmens finieri un ciedru griestu plāksnēm.

Kā jau ar iepriekšējiem projektiem, “Lanefab” parūpējās arī par mājas energoefektīvo struktūru, izmantojot R40 struktulāros siltinātos paneļus priekš sienām. Augsti siltinātā māja dod pamatīgu energoefektivitātes veicināšanas efektu un ir lieliska priekš ģimenēm kā arī pāriem.