Ietaupi, atklājot jumta bojājumus jau laikus!

Jūl 19, 2016 Off Comments in Jumta nomaiņa, Mājas, Mājas remonts by
Ietaupi, atklājot jumta bojājumus jau laikus!

Ikvienam labam saimniekam zināms – lai māja ilgi kalpotu, nepietiek vien ar to, ka tā ir prasmīgi uzcelta – tai nepieciešamas regulāras rūpes, apkope un remonts. Neskatoties uz to, ka nama apsaimniekošanā būtiska ikkatra niecīgākā detaļa, tā ēkas daļa, kas ir visvairāk pakļauta dažādiem defektiem un bojājumiem, ir jumts. Pastāvīgi atrodoties dažādu nokrišņu un mitruma ietekmē, kā arī ciešot no dabiskā nolietojuma, kas neizbēgami rodas laika gaitā, jumts nereti sagādā pamatīgas galvassāpes būves īpašniekam, turklāt sūces cēloni ne vienmēr ir iespējams atklāt vizuāli. Lai priekšlaicīgi noteiktu radušos defektu un ietaupītu ne tikai laiku, bet arī finanses, izmanto ierīci ROOF PRO – uzņēmuma Roofmaster piedāvātu unikālu pakalpojumu, kam analoga šobrīd nav visā Baltijā!

Jumta profilaktisko apskati vēlams veikt divas reizes gadā – to ieteicams darīt vēlā rudenī, kad kokiem jau nobirušas lapas, un pavasarī, kad nokususi smagā sniega sega. Konstrukciju nepieciešams rūpīgi attīrīt no lapām, gružiem un sūnām, kā arī atklāt un novērst tajā izveidojušos bojājumus. Ja ēkas jumts izgatavots no dakstiņiem, viļņotām loksnēm vai cita līdzīga apdares materiāla, tajā radušos defektus lielākoties iespējams noteikt pēc vizuālas konstrukcijas apsekošanas. Daudz sarežģītāka situācijas veidojas gadījumos, kad būves celtniecībā izmantots mīkstais, lēzenais jumta segums, kas plaši sastopams gan dažādu industriālu obektu vidū, gan dzīvojamo namu būvniecībā. Vizuāli aplūkojot jumta segumu, bojājumus iespējams atklāt vien tad, kad tie jau sasnieguši ievērojamu apjomu. Šāda veida defektu labošana visbiežāk ir gana laikietilpīgs un finansiāli apjomīgs darbs, turklāt, sūcei kļūstot lielākai, kaitējums var tikt nodarīts ne tikai iekštelpām, bet arī pārējai ēkas konstrukcijai. Savukārt tādā gadījumā, ja sūce vēl pagaidām ir salīdzinoši neliela, to nereti nav iespējams identificēt, pat veicot atkārtotu diagnostikas vizuālo apskati. Vairumā situāciju defekta šķietamā vietā patiesībā izrādās maldīga, bet bojājuma cēlonis patiesībā meklējams kur citur. Ja laikapstākļi ir darbam labvēlīgi, šāda veida diagnostika ir nedaudz vieglāka – nokrišņu radītajai straumei iespējams izsekot līdz tam mirklim, kad mitrums nokļūst ēkas iekštelpās. Tomēr tad, kad defekts ir noskaidrots, jumtam visbiežāk nākas uzklāt gluži jaunu hidroizolācijas segumu, savukārt tajās reizēs, kad mitrums jau skāris ēkas siltinājuma daļu, jumtu vajadzēs noplēst pa visam, vietā ieklājot jaunu. Šis process ir dārgs un nevajadzīgs, un, laikus veicot profesionālu jumta diagnostiku, no tā iespējams izvairīties.

Pateicoties kausējamo jumtu ekspertiem – uzņēmumam Roofmaster, tagad arī Baltijā pieejama unikāla, vēl nebijusi jumta diagnostikas metode! Izmantojot ierīci ROOF PRO, iespējams noteikt ne tikai mikroskopiskus bojājumus jumta hidroizolācijā, bet arī diagnosticēt jebkādus defektus, kas izveidojušies zem tās izvietotajā konstrukcijas siltumizolācijā. Šādu funkciju nespēj paveikt nedz cilvēka acs, nedz cita diagnostikas ierīce. Ar ROOF PRO palīdzību jebkura veida sūces tiek atklātas vēl sākuma stadijā, ietaupot ēkas īpašnieka laiku un līdzekļus. Darbs tiek paveikts ne tikai profesionāli, bet arī operatīvi – dienas laikā iespējams apsekot piecus tūkstošus kvadrātmetru jumta platības. Visi darbi ir civiltiesiski apdrošināti par 300 tūkstošiem eiro, bet paveiktajam piešķirta meistaru garantija līdz desmit gadiem. Pieteikumu iespējams ātri un ērti iesniegt uzņēmuma mājas lapā www.roofmaster.lv. Veicot apsekošanu, speciālisti noteiks konkrētajai būvei izdevīgāko un atbilstošāko risinājumu, ievērojami pagarinot jumta kalpošanas laiku.

Par Roofmaster

Roofmaster ir šaura spektra uzņēmums, kas specializējas lēzeno jumta segumu ieklāšanā, atjaunošanā un remontā, liekot lietā mūsdienīgus un profesionālus risinājumus. Uzņēmuma komandu veido zinoši un prasmīgi meistari, kuru darbu kvalitāti garantē ne tikai vairāk nekā desmit gadu laikā gūtā pieredze, bet arī augstā profesionalitāte un neizmērojami plašās zināšanas. Lai spētu nodrošināt klientus ar individuāliem, energoefektīviem un ilgtspējīgiem risinājumiem, Roofmaster jumiķi pastāvīgi papildina savas prasmes, turklāt ikviens no uzņēmuma meistariem pārzina ne tikai tradicionālās būvniecības metodes, bet arī pašus jaunākos un aktualākos nozares atklājumus. Papildus jumta ieklāšanai un remontdarbiem, Roofmaster piedāvā arī hidroizolācijas un siltumizolācijas ieklšanas darbus, kā arī skārda elementu montāžu un izgatavošanu. Tāpat kompānija nodrošina profesionālu sniega tīrīšanu lēzeniem jumta segumiem – darbs tiek paveikts ātri, un tā laikā netiek nodarīts kaitējums jumta segumam. Reizi gadā ikvienam objektam bez maksas tiek veikta apsekošana, tādējādi jau laikus atklājot un novēršot jebkāda veida bojājumus un ļaujot izvairīties no nepamatotiem izdevumiem.

Kompānijas profesionālo darbu novērtējuši rūpnīcu, lielveikalu, daudzstāvu namu, noliktavu un citu ēku īpašnieki ne tikai Latvijā, bet arī citur Eiropā, un kausējamo jumtu ekspertu Roofmaster kopējais klientu skaits jau pārsniedz trīs simtus. Ātrums, profesionalitāte, godīgums, izdevīgums un atbildība – dodot priekšroku Roofmaster, tu izvēlies patiesi uzticamu sadarbības partneri!