Jauna māja ģimenei, kas cietusi zemestrīcē no “Ninkipen” arhitektiem

Jan 2, 2016 Off Comments in Ģimenes mājas, Mobīlā māja, Moderna māja by
Jauna māja ģimenei, kas cietusi zemestrīcē no “Ninkipen” arhitektiem

Kad šīs ģimenes māja tika burtiski “sagrauta” 2011 “Tohoku” zemestrīcē un tsunami, daudziem cilvēkiem nebija izvēles, bet pamest iznīcināto rajonu. Viena ģimene ar diviem bērniem apņēmās atjaunot māju. Arhitekti no “Ninkipen” dizainēja viņu jauno māju, dodot ģimenei jaunu sākumu savai dzīvei junā mājā.

Mājas priekšējā daļa ir 119 kvadrāmetri, mājai ir divas dubultās dzīvojamās un pusdienošanas telpas. Bīdāmās stikla durvis var tikt aivērtas kad ir nepieciešams klusāks brīdis dzīvojamā istabā. Virtuve sastāv no garas, šauras betona sienas. Aizmugurē atrodas vannas istaba un guļamistaba, kas izskatās ka tās agrāk bijušas ofisa telpas.
Centrālās kāpnes dod pieeju uz ērtu augšējo līmeni kur atrodas vēl viena guļamistaba plus atvērtā lodžija. Vairāki lieli logi un jumta logi sniedz patīkamu gaismu un siltu, draudzīgu mājas vidi. Māja tika būvēta no pavisam vienkāršiem materiāliem, taču tika pievērsta uzmanība katrai detaļai un niansei. Šī māja ir piemērota dzīvošanai ģimenei, kas ir apveltīta ar jauku un mierīgu raksturu.