Kanāla kabīne no “Castanes” arhitektiem

Jan 14, 2016 Off Comments in Dārza māja, Moderna māja by
Kanāla kabīne no “Castanes” arhitektiem

Šī kabīne atrodas kādā nomaļā gravā, kas noved līdz pat “Hood” kanālam, netālu no Siatlas, Vašingtonas. Mājai ir 16 pēdu lieli stūra logi, no kuriem var redzēt diezgan daudz apkārtnes. Kompaktā kabīne ir pacelta nedaudz no zemes priekš labākam skatam, to atbalsta četras betona kollonas. Kabīnes paaugstināšana palielināja arī tās kopējo drošību. Lai nepieļautu nevēlamu viesu piekļūšanu, mājai ir kāpnes kas var tikt paceltas ar elektrisko vinču.

“Castanes” arhitekti un Reijs Frīmans sadarbojās lai izveidotu kvadrāta dizainu rotētu, lai dzīvojamās istabas stūri būtu pretī ūdens skatam.  Vienkāršā stratēģija padara kabīni izskatā daudz lielāku nekā tā ir. (74.3 kvadrātmetri). Cilvēki noteikti pirmos pamana tieši logus. 16 pēdu lielie griesti dod daudz lielāku platību. Vertikālie elementi, kā piemēram logu malas un iebūvētie skapji ir pamats skaistai un vizuāli interesantai mājai.
Pretējā stūrī atrodas tērauda kāpnes, kas ir spirālē ap vienu no betona kollonām. Kabīnes interjera dekors sniedz paplašināta koka izmantošanas pēdas, kas ir akcentēts ar metālu. Ciedra koka siena paneļi ir izvietoti līdz ar tērauda stiprinājumiem. Virtuves platībā ir izvietoti dažādi bronzas plauktiņi, koka un tērauda veidojumi.