“Konteineru mīla”, maza moderna māja no “LHVH” arhitektiem

Jan 19, 2016 Off Comments in Konteineru māja, Maza māja, Mobīlā māja, Moduļu mājas by
“Konteineru mīla”, maza moderna māja no “LHVH” arhitektiem

“Konteineru mīla” ir jauna moderna māja, kas atrodas Vācijas lauku rajonā. Tā izceļās no citām tradicionālajām mājām un ēkām. Māja tika dizainēta kā studio tipa māja, no “LHVH” arhitektiem.

Māja tika salikta no trīs moduļiem, katrs 3 metru platumā un ar garumiem 7,9 un 14 metri. Neskatoties uz nosaukumu, šķiet ka moduļi nav kuģu konteineri; tie ir platāki un garāki kā standarta 8’ pēdu intermodulārie konteineri un arī platāki kā maksimālais 2.55 transporta platums, ko izmanto vairākums Eiropā. Lai gan papildus platums ir diezgan noderīgs. Pat ar ļoti šaurām sienām, kas būtu lieliski paredzētas siltināšanai, vietas pietiek arī guļamistabā. Kamēr daudziem cilvēkiem patīk ideja par kuģu konteineru izmantošanu, bieži vien liela problēma ir dubultgultas izvietošana, jo platība ierobežo apiet tai apkārt.
Trīs moduļi ir sakārtoti L-formas stāvu plānā, kopējo platību veidojot 90 kvadrātmetri. Galvenā guļamistaba un vannas istaba ir vienā galā, un otra guļamistaba un atvērtais offss otrā galā, dzīvojamā istaba ir mājas vidū, un koka terase iekšejā L formas moduļa stūrī. Moduļi tika sagatavoti izvietošanai 4 nedēļās. Pēctam bija vajadzīga tikai 1 diena lai visus moduļus sakomplektētu kopējā mājas platībā, ievilkt labierīcības un padarīt māju pārvietojamu.