“Lapsu Grava”, jauna kotedža būvēta no antīkiem materiāliem

Jan 19, 2016 Off Comments in Dzīvojamā māja, Ģimenes mājas, Neparasta māja, Pagalma māja by
“Lapsu Grava”, jauna kotedža būvēta no antīkiem materiāliem

Kāds antīko priekšmetu kolekcionārs izdomāja aizststāt pūstošo malkas šķūni ar mazu kotedžu, kas būvēta no antīkiem materiāliem. Viņš vizualizēja šo mājokli kā dārza kotedžu, kurai ir 1920. gada tudora laika stils. Vietējā valdība deva atļauju pārbūvēt māju tikai tādā gadījumā ja jaunajam mājas dizainam ir tāda paša veida jumts un vēsturisks izskats.

Rezidenču dizainers Džefs Mērfijs veidoja šo māju ievērojot vīziju un iekļaujot tradicionālo Angļu valsts kotedžas stilu. Lai māju padarītu gandrīz tādu pašu, kāda tā izskatījas 100 gadus atpakaļ, viņš izvēlējās materiālus un tehniku, līdzīgu kā tā laika būvniecībai.

Kotedžai ir kokmateriālu karkass, kas ir savienots ar koka naglām. Mājas ārējās durvis ir ar roku veidots un sienas ar paša klātu apmetumu.

Lielākā daļa koka, tika iegūta no klētīm kas būvētas 1800 gadā. Mājas jumts ir pat vecāks, kas nāk no Pensilvānijas klēts, būvēta 1810. gadā. Lielākā daļa materiāli nākuši no antīkām un vecām lietām, kas ir iegūtas no citām izbijušām ēkām, kā arī kolekcionāra mantām. 79.9 kvadrātmetru plānojums sastāv no lielas guļamistabas, virtuves un brokastu kakta.