Atsauksmes

Celtniecības uzņēmumu, kompāniju atsauksmes - karkasamajs.lv

Uzzināt vairāk

 

Karkasa mājas

Koka karkasa mājasKoka māju būvniecība ir zināma jau paaudžu paaudzēs. Nevienam nav noslēpums, ka tieši šāda māju būvniecība ir veselībai nekaitīgākā un dabiskākā. Tā ietver sevī arī citas priekšrocības: teicamu siltumizolāciju, ātru būvniecību, zemas celtniecības un ekspluatācijas izmaksas.

Uzzināt vairāk

Paneļu mājas

Koka paneļu mājasKoka paneļu mājas mūsdienās ir populārākais individuālās apbūves veids Rietumeiropā un Skandināvijā, proti, reģionos, kur klimatiskie un dabas apstākļi, arī pasūtītāju gaume un praktiskās prasības ir līdzīgas kā Latvijā. Koka paneļu māju celtniecība ir kvalitatīva un ātra

Uzzināt vairāk

Moduļu mājas

Moduļu mājasModulis ir īpaša koka karkasa konstrukcijas būve, kuru ir iespējams daudzkārt atvērt, aizvērt un pārvietot. Moduļiem jau ražotnē izbūvē visas inženierkomunikācijas, logus un durvis. Pēc moduļa uzstādīšanas un atvēršanas tajā izvieto mēbeles, un tas ir gatavs dzīvošanai.

Uzzināt vairāk

Konteineru mājas

Konteineru mājasKonteineru mājas ir izturīgākas vētru un zemestrīču laikā metāla karkasa dēļ. Mobilitātes dēļ konteineru mājas var tikt iepriekš uzbūvētas un pārvestas uz nepieciešamo vietu vai arī tikt viegli uzbūvētas klātienē, kas ir ērti gan būvniekiem, gan patērētājiem.

Uzzināt vairāk

Somu mājas

Somu mājas - somu māju energoefektivitāteJa ģimene dzīvo energoefektīvā māja, tad tā var neuztraukties par šīm svārstīgajām un nestabiljām cenām. Viņa ir ieguldījuši savā nākotnē, izmantojot energoefektīvu māju. Apkopojot visu nepieciešamo, ēka pilda savas funkcijas teicami, un visi ir apmierināti, gan patērētāji, gan...

Uzzināt vairāk

AEROC bloku mājas

Aeroc pasīva bloku māja - karkasamajas.lvMūsdienās nerēti mums rodas jautājums, no kā es grbu celt savu māju? Vai man ir svarīgi izmantot gazbetona blokus? Vai mājai jāatbilst augstākās klases zema enerģijas patēriņam? Bet vai tiešām šīs lietas ir nesavienojamās? Ja jūs teiksiet, kā zināma...

Uzzināt vairāk

Guļbūves mājas

Guļbūves mājasNevienam nav noslēpums, ka koks ir pazīstams ar savu „elpu“, kas palīdz sabalansēt gaisā atrodamu skabekli un saglabāt ptimālu gaisa mitrumu. Guļbūves ir sēnākais koka māju būvniecības veids, ko izmanto arī mūsdienās. Visi labumi un siltums, kas piemīt koka mājai...

Uzzināt vairāk

Eko moduļu mājas

Eko moduļu koka karkasa mājasMeklējat māju, kas ir ērta, dabiska, augstās kvalitātes un ātri pieejama? Pievērsiet uzmanību koka karkasa moduļu mājām. To būvniecībā izmanto tikai ekoloģiskus koksnes ražotus materiālus. Koku karkasa mājas rada veselīgu mikroklimatu un rūpējas par jūsu komfortu.

Uzzināt vairāk

Bērnu koka mājiņas

Bērnu koka spēļu namiņš - mājaBieži vien vecākiem arvien aktuālāks kļūst jautājums: ar ko vēl varētu nodarbināt savu bērnu, lai viņam būtu interesanti. 30-gadīgo vai vecāku cilvēku paaudze noteikti atceras, kā mēs medzām būvēt „štabus“ no malkai paredzētiem deļiem savā vai kaimiņu pagalmā, vai lietainajā laikā...

Uzzināt vairāk

Norvēģu guļbaļķu mājas

Norvēģu ekoloģiskas (eko) guļbaļķu mājasLatvijā no seniem laikiem ceļ mājas no koka materiāliem. Arī mūsdienās koks ir viens no pieprasītākajiem būvmateriāliem, to izmantošanas iespējas kļūvušas plašākas pateicoties moderno tehnoloģiju attīstībai. Dažādās apstrādes iespējas padarīja koksni ugunsdrošāku.

Uzzināt vairāk

Pildrežģa mājas

Pildrežģa koka karkasa mājasMūsdienās ir pieejamās daudz un dažādās jaunās būvniecības tehnoloģijas, gan mūsu senču iecienītas un pārbaudītas tehnoloģijas, kas vienkārši tika pielāgotas un atjaunotās, piešķirot tām modernu stilu. Viena no tām ir pildrežģu konstrukciju izmantošana.

Uzzināt vairāk

Mobīlās mājas

Mobīlās mājas - karkasamajas.lvMobīlām mājām netrūkst parasto māju moderna dizaina, funkcionālitātes vai augstas kvalitātes. Kā jebkura cita māja, tā var būt tipveida vai uzbūvēta pēc individuālā projekta. Mājas būvniecība neprasa ilgu laiku projekta saskaņošanai un pati celtniecība notiek salīdzinoši ātri.

Uzzināt vairāk

Līvānu mājas

Līvānu mājas - karkasamajas.lvLivānu māja ir 70 gadu beigās celta māja. Ejot laikam līdz, paplašinājās materiālu daudzveidība un pieejamība, kā arī attīstoties celtniecības tehnoloģijām, uzlabojās ēku konstrukcijas. Kopējā līvanu mājas platība ir ap 200 m2. Visa ēka ir apšūta ar ķieģeļu mūri

Uzzināt vairāk

Koka statņu mājas

Koka statņu (karkasa) mājasDroši vien, ja pievērsat uzmanību celtniecības tendecēm, tad esat pamanījuši ka Latvijā un pasaulē koku māju būvniecība atkal ir topā. Koku mājas būvēja no senākajiem laikiem, tomēr tās nekad nezaudēja savu mūsdienīgumu. Pats par sevi koka mājas būvmateriāls ir estētiska vērtība.

Uzzināt vairāk

Ķieģeļu mājas

Ķieģeļu mājas - karkasamajas.lvMāla ķieģeļus varētu salīdzināt ar labu vīnu – ar laiku tas nevis noveco, bet paliek arvien skaistāks un vērtīgāks. Arī pēc desmit vai pat simtiem gadu ķieģeļu mūra mājas nezaudē savu aktuālitāti, tā visos laikos izskatījās un izskatīsies klasiski un moderni. Kā rāda vēsture.

Uzzināt vairāk

Kempingu un viesu mājas

Kempingu un viesu mājiņasCik labi ir atpūsties dabā, bet ar pierasto mājas komfortu. Šādam nolūkam izgudroja ērta, pieejama un ergonomiskas mājiņas, kuras var uzcelt jebkādā lielumā un plānojumā atbilstoši jūsu vēlmēm un prasībām. Kempingu mājiņas ir izplatītas pie ezeriem, jūras vai citās tūristu iemīļotās vietās.

Uzzināt vairāk

Energotaupīgas mājas

Energotaupīgas mājas - energoefektīvas mājasKo nozīmē energoekonomiskā māja? Tā ir māja, kura izmanto pēc iespējas mazāk enerģijas mājas apsildīšanai. Piemēram Latvijā standartmāja izlieto aptuvēni 100 līdz 150 kWh/m2 enerģijas, savukārt energoekonomiskās mājas enerģijas patēriņš sastāda vien 40-70 kWh/m2. Jeb gada laikā jūs varat ietaupīt līdz 60% līdezekļu.

Uzzināt vairāk

Kaņepju mājas

Kaņepju mājasVai esat dzirdējuši, ka mājas var būvēt no kaņepēm? Ja nē, tad droši lasiet tālāk. Kaņepu vieglbetona sienas ir ideāli piemērotas mājas apbūvei, tās nodrošina ideālus dzīes apstakļus, jo izveido antialerģisku, mitrumu regulējošu mikroklimatu un ļoti labu gaisa kvalitāti. Ēkai nedraudz kondensāta mitrums.

Uzzināt vairāk

Gāzbetona mājas

Gāzbetona mājas - karkasamajas.lvGāzbetonam, kā būvniecības materālam ir lieliska tvaika caurlaidība un siltumietilpība. Tas nesatur kaitīgas vielas un to ir viegli apstrādāt. Tāpat gāzbetona blokiem ir augsta spiediena izturība, kas ir atkārīga no betona blīvuma. Pirmās mājas no gāzbetona blokiem sāka būvēt pirms 80 gadiem.

Uzzināt vairāk