Gāzbetona mājas - karkasamajas.lv

Gāzbetonam, kā būvniecības materālam ir lieliska tvaika caurlaidība un siltumietilpība. Tas nesatur kaitīgas vielas un to ir viegli apstrādāt. Tāpat gāzbetona blokiem ir augsta spiediena izturība, kas ir atkārīga no betona blīvuma.

Pirmās mājas no gāzbetona blokiem sāka būvēt pirms 80 gadiem un pat līdz šodienai materiāls daudz nav mainījies, pateicoties savai ilgizturībai. Gāzbetona bloki ir vienveidīgi, līdz ar ko tiem nevar rasties vāju vietu bojājumi, jo tādu blokam vienkārši nav. Pateicoties ražošanas tehnoloģijām, kas nodrošina vinedabīgu poru sadalījumu, materiāls gandrīz nesaraujas, kas ir arī papildus garantija tam, ka mājā neveidosies mikroplaisas un lokāli bojājumi.

Celtniecības bloki


Celtniecības bloki nav smagi un darbam ar tiem nav nepieciešams izmantot speciālus pacelšanas mehānismus. Pēc izmēra tie ir lielāki par ķieģeļi, kas samazina mūrēšanas darbus 15-20 reizēs, arī būvdarbu izmaksas ir mazākas.

Tas ir viegli izmantojams materiāls, to var zāģēt, ēvelēt, urbt un frēzēt ar parastiem instrumentiem. Savukārt speciālizēto instrumentu imznatošanas minimizē kopēju būves darba laiku un izmaksas.

Gāzbetona bloku daudzveidība


Gāzbetona bloku daudzveidība ļauj clt mājas ar maksimālām ērtībām, neterējot lieku laiku piemērotu materiālu meklēšanai vai pasūtīšanai, kas pozītīvi iespaido kopējo būvēšanas budžetu. Bloku stiprināšanai izmanto speciālo saistvielu plānām šūvēm, kas novērš auksutma tiltu veidošanos un samazina siltuma zaudējumu. Rezultātā jūs nepārmaksājat par apkuri un izvairaties no sienu temperatūras svarstībām. Jums nevajadzēs uztraukties par pelējumu vai mitruma vietām, jo bloku sienām nav auksto vietu. Gāzbetona sienām ar plānām šūvēm nav nepieciešams papildus siltinājums. Betona bloki ir ekoloģisks un naturāls būvmateriāls. Tie nesatur kaitīgas vielas.

Būvējot māju no gāzbetona blokiem jūs nodrošināsiet patīkamu vēsumu vasarā un siltumu ziemā. Arī tad, ja ilgāku laiku pavadīsiet ārpus mājās, pēc jūsu atgriešanas tā sasildīsies dažu stundu laikā. Gāzbetons saraujas tikai par 0.33 mm/m, tādējādi novēršot ārējo deformējošo slodzi.

Gāzbetona bloku mājas var atstāt bez ārējās apdares un tas nekādīgi nesabojās materiālu. Tomēr estētiskā pievilcīguma palielināšanai būtu labāk uztaisīt ārējo apdari. Galveinais, par ko tad būtu jāatceras, ir jāizmanto tviaka caurlaidīgi materiāli.