Maringotka, mūsdienīgs vagoniņš. Miramari Design

Jūl 18, 2016 Off Comments in Atjaunota māja, Atpūtas māja, Brīvdienu māja, Dzīvojamā māja, EKO māja, Energoefektīva māja, Lauku māja, Vienkārša māja by
Maringotka, mūsdienīgs vagoniņš. Miramari Design

Tiem, kas meklē kaut ko mazliet citādu, Maringotka ir mūsdienīga tradicionālā dzīvojamā vagoniņa interpretācija. Prāgas studijas Miramari Design radīta, Maringotka var tikt izmantota kā brīvdienu māja, strādnieku izmitināšanai, kā viesnīcas/kūrorta vienība vai pastāvīgai dzīvošanai. Tomēr tā nav paredzēta kā ceļojumu treileris – lai gan šad un tad to iespējams pārvietot, tā pārsniedz standarta transportlīdzekļu platuma limitu uz Eiropas ceļiem.

Modernā karavāna ir pieejama divās standarta formās. Abām ir 24m2 platība, pilna virtuve un trīsdaļīga vannasistaba. Attēlos redzamajā kabīnē ir galā iebūvēta liela guļamā platforma. Otrā variantā ir slēgta niša gulēšanai un papildus iebūvēts ēdamstūris, kuru var pārveidot par otru gultu.

Maringotka ir būvēta uz tērauda šasijām ar egles struktūru un iekšējo sienu apdari. Lielais apaļais logs virs gultas un lūkveida lodziņš vannasistabā imitē jumta izliekumu. Ar dubultajiem logiem, izolāciju un vairākām apsildes iespējām, Maringotka ir gatava dzīvošanai cauru gadu!