Maza koka māja, Čehijas laukos

Jūn 4, 2015 Off Comments in Atjaunota māja, Atpūtas māja, Brīvdienu māja, Dabai draudzīga māja, Dzīvojamā māja, Konteineru māja, Lauku māja, Mājas, Maza māja, Viesu māja by
Maza koka māja, Čehijas laukos

Maza ģimene, kas meklēja mierīgu patvērumu kur aizbēgt no pilsētnieku dzīves, atrada īpašumu Čehijas lauku austrumos. Kādreizējā ferma, kas vēl jo projām ir saglabājusi savas akmeņu sienas bija kā liela iespēja ģimenei atjaunot savu jauno mājokli. Tieši tāpēc ģimene sazinājās ar “Labor 13” arhitektiem, lai tie izveido parastu bet komfortablu kabīnes māju ar minimālām izmaksām, izmantojot tikai vietējos materiālus un strādniekus.

Ahitekti jauno mājas struktūru sāka celt līdz ar vecajām atliekām, kuras sienas tagad ir pus-aizvērtas mājas pagalmam lai arī bērni varētu rotaļāties. Mazā māja ir taisnstūra formā, un interjers ir pavisam vienkāršs ar ļoti atvērtu, brīvu platību. Mājai ir piecas koka durvis, kas ir izvietotas visas mājas garumā. Mājai ir viens liels logs, un divi mazi logi, kas dod labu dienas gaismu, kad durvis ir aizvērtas.

Kā jau pieprasīts no klientiem, māja ir konstruēta izmantojot lokālos koka un pārstrādātos materiālus, iekļaujot koka plātnes un citus materiālus no vecās ēkas. Māja ir lieliska priekš jebkāda veida dzīvošanas, gan ģimenei, gan vienkārši pārim vai atpūtai ar draugiem.