Maza pārvietojama māja | Arhitektu birojs Wheelhaus

Mar 16, 2015 Off Comments in Brīvdienu māja, Dzīvojamā māja, Mājas, Mobīlā māja uz riteņiem, Pārvietojama māja by
Maza pārvietojama māja | Arhitektu birojs Wheelhaus

The Wedge ir maza, pārvietojama māja, kuru dizainēja un uzbūvēja arhitektu birojs WheelHaus. Tas ir parka modeļa treileris, uzbūvēts uz piekabes šasijas un reģistrēts kā atpūtas transportlīdzeklis (AT). Šo māju var izmantot, kā brīvdienu māju vai kā mājokli, kur pabūt vienam, bet var tikt izmantota arī kā māja priekš dzīvošanai diviem. Lai gan laiku pa laikam treileri var pārvietot, šie modeļi pirmkārt ir veidoti, lai atstātu to vienā lokācijas vietā. Tā kā tie ir legāli reģistrēti kā AT, tie var būt novietoti atpūtas transportlīdzekļu parkā un mājokļu parkos. Parku modeļus Amerikas Savienotajās valstīs ierobežo federālie noteikumi, kas nosaka to, ka tie var maksimāli sasniegt 37 kvadrātmetrus.

WheelHaus nosprauduši augstus mērķus šo treileru tirgū, apvienojot inovatīvu dizainu ar augstākās kvalitātes apdari. Šī spilgtā parādīšanās tirgū ir pateicoties dizainam, kas sevī ietver treilerim netipisku slīpu jutmu. Treilerim piemīt mūsdienīga vienkāršība, kas sevī ietver sažuvuša koka izskatu kombinējumā ar “sarūsējušiem” tērauda paneļiem.

37 kvadrātmetru mājas plānojums paredz vietu dzīvojamai zonai ar pilnībā aprīkotu virtuvi, vannasistabu un guļamistabu – pietiekami lielu, lai tajā ietilptu karaļa izmēra gulta. Lielie logi, kas ir ierīkoti abās pusēs, ļauj mājā ienākt dabīgajai gaismai, tajā pašā laikā saglabājot privātumu. Treilerī ietilpst tādi interjera elementi, kā koka grīdas, betona virsmas, slidināmās durvis, un stikla sienu duša. Dzīvojamajā istabā ir kamīns un stikla siena, kas atveras slīdot un izved ārā uz lieveņa.