“Minim” studio tipa māja no ‘Foundry’ arhitektiem

Mar 31, 2015 Off Comments in Atpūtas māja, Brīvdienu māja, Energoefektīva māja, Konteineru māja, Mājas, Maza māja, Mobīlā māja, Mobīlā māja uz riteņiem by
“Minim” studio tipa māja no ‘Foundry’ arhitektiem

‘Minim mājas’ uzcēla šo studio tipa māju 21.8 kvadrātmetru lielumā. Šo mājas dizainu veidoja Foundry arhteikti un ‘Minim mājas’ realizēja dzīvojamā veidā, šī māja ir ļoti efektīva un noturīga. Mazais istabas plāns bija jāizveido perfekti, jo mazās mājas izmantošana ir ārkārtīgi svarīga nianse. Lai resursus izmantotu efektīvi, mājas materiāli un sistēmas tika izvēlētas ļoti rūpīgi. 

Mājas āriene izskatās ļoti moderni un ar precīzu aestētiku. Mājas skaistais izpildījums turpinās tās interjerā, kur lielākā daļa krāsas tika izvēlēta baltā krāsa, kā arī nerūsējoša tēraude virtuve. Šī ir vienīgā istaba, neskaitot vannas istabu. Neizveidojot sienas, ‘Minim Homes’ panāca lielisku platības palielināšanu,lai gan māja tiešām ir ļoti maza. Pie pašas mājas ieejas atrodas virtuve, taču mazais ofiss un iebūvētais galds atrodas mājas galā. 

Vannas istaba ir pēc RV-stila veidota. Tā vietā lai istabā ietaupītu vietu, duša tika apvienota ar pārējām izmantojamām ierīcēm, kas ir nerūsējošā terāuda jo ūdens tām piekļūst nemitīgi.

8 pēdu dīvains ir iebūvēts līdz ar sienām. Tā sēdvieta ir paceļama, un tā atklāj nelielu noliktavu apakšā. Daudz vietas ir arī novietotajā skapī un ofisa zonā ar izvietotajām gramatām, kas ir pretī dīvanam. Ofisa galds ir viegli paceļams un nolaižams. 

Bez reālas guļamistabas, jūs drošivien brīnieties, kur tad lai šajā mājā izguļās.. Protams, pirmā ideja ir vienīgais dīvans, kas ir paredzēts arī ārkārtas gadījumos ja ierodas kāds viesis. Taču mājā ir arī apslēptā gulta, tā ir paslēpta ofisa zonā, kuru var izcelt no apakšas, atļaujot milzīgai guldai parādīties jūsu acu priekšā. Labi izplānotais dizains un arhitektūra ļauj izbaudīt laiku arī tik mazā mājā, tā ir ļoti viegli pārvietojama un tajā var pārnakšņot vairāki cilvēki. Ļīdz ar to, ka šī māja ir kā pārvietojamais treileris, to var jebkurā laikā pārvietot pēc jūsu vēlmēm. Vai nav lieliska atpūtas māja?