Minimālistu atpūtas māja Čīlē

Jan 14, 2016 Off Comments in Brīvdienu māja by
Minimālistu atpūtas māja Čīlē

Čīliešu arhitekti “Panorama” un “WMR” veidoja sadarbību lai dizainētu šo mazo atpūtas māju. Tā atrodas piejūras ciematā “Matanza”, tai ir brīnišķīgs okeāna skats.

96 kvadrātmetru mājai ir parasta kuba struktūra, taču iekšējais mājas interjers ir daudz sarežģītāks un interesantāks Mājas terase ir ir izvietota stūrī, atstājot L formas dzīvojamo istabu. Dizainēta priekš trīs cilvēku ģimenes, mazajai mājai ir divas guļamistabas, viena katrā stāvā. Bērna guļamistaba ir apakšējā stāvā un tā atverās ar bīdāmajām durvīm, kas dod arī pieeju dzīvojamai istabai kurai ir vēlviena izvelkamā gulta, kas domāta viesiem.
Parasti mājām, kuras atrodas burvīgu skatu tuvumā, tām ir izveidotas labākās skata punkta vietas, kur baudīt brīnišķīgo jūras skatu vai saulrietu.. Taču šoreiz arhitekti piegāja šai idejai savādāk izveidojot katrai istabai savu īpašo skatu un burvību. Galvenā dzīvojamā istaba ir ar skatu uz ūdeni, tās logs dod pieeju skatam uz okeānu un mazo salu. Terase un galvenā guļamistaba arī dod pieeju burvīgam okeana skatam, taču tā ir gar krastu un centrēta uz pludmali. Dzīvojamai istabai nav logi. Otrai guļamistabai ir savādāks skats, kas dod iespēju aplūkot birzi.