Teksasas kalna lauku māja no “Kanga Room Systems”

Apr 22, 2015 Off Comments in Atpūtas māja, Brīvdienu māja, Dabai draudzīga māja, Dārza māja, Dzīvojamā māja, Eko koka mājas, EKO māja, Koka mājas, Lauku māja, Mājas, Pagalma māja, Vienkārša māja by
Teksasas kalna lauku māja no “Kanga Room Systems”

Šī klasiskā lauku māja atrodas Teksasā. Māja tika dizainēta un celta no “Kanga Room systems”, arhitektu grupa, kas dizainē dažādas iepriekš sagatavotas struktūras, sākot no mazām mājām un kabīnēm. Nelielā lauku māja ir bāzēta uz izmēru 16x30m, dodot tai kopējo – 44.6 kvadrāmetru iekšējo platību. 

Gaiši sarkanās, dubultās durvis dod acīm redzamu ieeju uz mājas “iekšējo pasauli”, kas sākas ar galveno dzīvojamo platību, to kombinējot ar pusdienošanas un atpūtas telpu. Virtuve un vannas istaba ir sadalītas katrā mājas pusē. Interjers ir veidots no no priežu koka un paneļiem. Ievērojot dizainiskās vērtības, mājas iekšējās sienas tika nokrāsotas baltā krāsa, kas veido diezgan omulīgu un patīkamu sajūtu.

Vietu ietaupošās “kabatas” durvis noved līdz vannas istabai. Tā ir diezgan plaša un tai ir pāris apjomīga pieliekamajiem, viens no tiem, kurā atrodas, un kas silda mājas ūdens boileri. 

Bēniņi ir pieejami ar iebūvētajām kāpnēm kāpnēm, kurās ir iebūvēti skapīši. Mājas centrā ir diezgan daudz vietas kur apgrozīties un izdomāt kādu aktivitāti. Šī māja ir lieliska brīvdienām un atpūtai ar ģimeni. Izvēloties šāda tipa mājas būvniecību, jūs ietaupīsiet gan līdzekļus, gan laiku.