Bruģis, tas ir materiāls ko izmanto visā pasaulē, arī mūsu modernajā pasaulē. Bruģis ir ļoti izturīgs materiāls, kas ir noturīgs visos gada laikos, un tas nenodils vai nesabojāsies līdz ar lietu vai sniegu. Skatoties arī nelielā pagātnē, jau tad bruģis tika izmantots daudzu ceļu būvē un mājas pagalmu iekārtošanā. Šobrīd katrs individuāli var izvēlēties kas viņam būtu nepieciešams savā teritorijā, kāda krāsa, kādi raksti, no bruģa var izveidot ļoti kvalitatīvu ceļa virsmu.

Bruģēšana šobrīd notiek daudzās pilsētās, bruģi izvēlās daudzi, jo cilvēki zin, ka bruģis kalpos ilgtermiņā un no šī materiāla var izveidot kvalitatīvus celiņus. Bruģi ieklāj uz dažāda tipa virsmām, neskatoties vai tā būtu melnzeme vai parasta smilts ar akmeņiem, pirmstam ir jāveic atbilstoši sagatavošanās darbi lai bruģēšanu padarītu par kvalitatīvu darba veikumu.

Bruģa ierīkošanu parasti veic pēc konkrētiem darbiem, vispirms tiek izveidota pareiza virsma jeb segums, lai bruģis būtu taisns un starp bruģakmeņiem neveidotos spraugas, pēctam tiek uzklāta šķemba un smilts lai bruģis būtu nostiprināts savā vietā. Bruģa izturības palielināšanai, to parasti liek perpendikulāri plānotajam braukšanas virzienam. Līdz ar šīs metodes ievērošanu, bruģis ir stabils un tas neiesēžas.

Kā jau iepriekš minēts, bruģis ir ļoti izturīgs un skaists materiāls, kuru var padarīt vēl skaistāku līdzās dekoratīvajām apmalēm vai cita veida materiāliem. Bruģa veidi ir dažādi, cits ir paredzēts vieglajam transportam, cits gājējiem un riteņbraucējiem. Gājējiem bruģis parasti ir izveidots ūdens caurlaidīgs, lai spēcīga lietus gadījumā neveidotos ūdens krājumi uz ceļa.

Pirms izvēlaties sev atbilstošo bruģi pagalma iekārtošanai, noteikti atrodiet specializētu kompāniju un profesionāļus kas šo darbu paveiks kvalitatīvi un pēc jūsu prasībām, tādejādi nodrošinot bruģa izturību ilgtermiņā.

Min Trak Tex SIA


Uzņēmums Min Trak Tex SIAMintraktex kompānija savu darbību sāka 2007. gadā. Balstoties galvenokārt uz profesionalitāti un kvalitāti, šis uzņēmums veic dažādu veidu smagās tehnikas pakalpojumus.

Uzzināt vairāk