Būvniecības veikali Daugavpilī ir pieejami plašā klāstā. Pēc iedzīvotāju skaita tieši Daugavpils ir otra lielākā pilsēta Latvijā, kas nozīmē tikai to, ka arī ekonomika tai ir salīdzinoši attīstīta. Daugavpils viena no galvenajām priekšrocībām arī ir laba biznesa vide. Daugavpils ir svarīgs ekonomiskais centrs Latgalē un un ES Austrumu robežas tuvumā.

Daugavpils vēsturiski ir attīstījusies kā industriāla pilsēta, kas arī šodien nosaka sekojošu rūpniecības nozaru attīstību: gatavo metālizstrādājumu ražošana, dzelzceļa lokomotīvju un ritošā sastāva ražošana/remonts, pārtikas produktu un dzērienu ražošana u.c. tas nozīmē to, ka arī būvniecības veikali Daugavpilī ir lielā daudzumā, jo pieprasījums pēc būvniecības materiāliem ir diezgan liels. Vienus no populākajiem būvniecības veikaliem Daugavpilī, varētu minēt tādus uzņēmumus, kā “Kurši” un “Depo”, kuros ir patiešām liels klāsts ar nepieciešamajām precēm. Tajos var atrast visu nepieciešamo, kas saistīts ar būvēšanu un celšanu.

Būvniecīvas veikali Daugavpilī ir pieejami dažādos Daugavpils rajonos, ne tikai centrā. Tas savukārt atvieglo nokļūšanu līdz tiem. Nav jāmēro neskaitāmi kilometri no savām mājām, lai tikai nokļūtu šādā veikalā. Tie ir izveidoti stratēģiski svarīgos un apdzīvotos Daugavpils rajonos. Ja ir kaut kas nepieciešams lielā daudzumā, vienmēr ir iespējams veikt pasūtījumu uz mājām, jo Daugavpils rajonā tas noteikti ir iespējams.