Būvmateriālu veikali ir radīti, lai tajos varētu iegādāties dažādus materiālus priekš būvniecības darbiem. Tajos var iegādāties preces, kas ir nepieciešamas, lai būvētu, remontētu ēkas, mājas un dzīvokļus. Senos laikos izejmateriāli bija jāgādā pašam, taču tagad priekš tā ir būvmateriālu veikali.

Būvmateriālu veikali Siguldā ir vairāk nekā pietiekami. Sigulda ir pazīstama arī kā ļoti ievērojams un atrakciju pilns kultūras, tūrisma un izklaides centrs. Tajā ir uzbūvētas daudz un dažādas atrakcijas, kur cilvēki var iet un baudīt skaisto apkārtni. Tāpat Meža kaķis, kur daudzi materiāli nemaz nebūtu, ja neeksistētu tāda lieta kā būvmateriālu veikali. Tieši tāpēc būvniecības veikali Siguldā ir atrodami gan centrā, gan tālāk no centra citos Siguldas rajonos. Tie ir izkārototi katrā rajonā, lai no katras atrašanās vietas būtu ērtāk nokļūt.

Siguldā ir atrodami tāds populārs būvmateriālu veikals kā AS “Siguldas Būvmeistars”, kas atrodas pieejamā vietā no visiem Siguldas rajoniem. Tajā var nopirkt visas nepieciešamās lietas, kas ir vajadzīgas priekš būvdarbiem.