Logi jau no ļoti seniem laikiem ir bijusi neatņemama ēku sastāvdaļa, gaismas avots, skats uz āru, skats uz jūru vai kas cits, kā piemēram vēdināšana. To visu var aptvert vienā - logos. Logus izmanto jau tūkstošiem gadu, senās civilizācijas pat salmu būdām veidoja dažāda tipa logus lai veicinātu vēdināšanu kā arī ēkai piekļūtu gaisma.

Mūsdienās, logi ir attīstijušies par kaut ko vairāk, tos var izmantot tik daudz dažādos veidos, sākot no logiem kas ir maza izmēra un domāti vannas istabai līdz pat logiem, kas iebūvēti ēkas griestos zvaigžņu vērošanai un ventilācijai. Attīstība notikusi dažādos veidos, gan funkcionalitāte gan pielietojamībā un ērtībās. Izvēle ir ļoti plaša, gan dizaina ziņā kā arī pielietojamībā un izmēros.

Kam noder un kam vajadzīgi logi? Logus izstrādā ļoti daudzas kompānijas, vēl vairāk tos arī tirgo, logus izmanto dažādiem nolūkiem, kā jau iepriekš minēts- pārsvarā tas ir gaismas un redzamības avots. Protams, mūsdienās ir izstrādāti logi, kas ir izturīgi un rūpējās arī par jūsu drošību. Logs ir nepieciešamība ja nevēlaties justies kā "kastē". Dzīvojot kādā skaistā vietā, logs būtu īstais veids kā saņemt īsto skatu un sajūtas.

Kā un no kā izstrādā logus? Logus izstrādā liels daudzums uzņēmumu, tie var būt dažāda veida, gan no plastikāta, tāpat arī no koka un metāla, atšķirīgs no vēlmēm un vajadzības. Piemēram cietumos, logi ir aizsargāti ar restēm kas nodrošina drošību un aizsardzību pret bēgšanu, eko mājās pēc iespēja vairāk tiek izmantots koks, lai tas būtu dabai draudzīgāks. Automatizētās sistēmas rūpnīcās, ļauj pilnvērtīgi piepildīt katra klienta vēlmes ja ir runa par konkrēta logu veida un vajadzības.

SIA Svalson 8


Uzņēmums SIA "Svalson 8"Pirms vairāk nekā 30 gadiem Zviedrijas uzņēmums Svalson AB izstrādāja pirmo eletroniski vadāmo logu sistēmu.

Uzzināt vairāk