Logu sistēmas ir mūsdienīgs veids kā izmantot logus, to daudzveidība un funkcionalitāte ir lielisks veids kā pielāgoties sev labākai videi. Kā piemēram, ir dažādas dzīvojamās vietas un reģioni, katram ir savas vajadzības un vēlmes attiecībā uz logu sistēmām, bet kas tad īsti padara logus īpašākus ja tie ir izveidoti pēc sistēmas?

Automātika, tas ir viens no veidiem kā šobrīd attīstās pasaule, daudz lietas paliek automatizētas un arī sadzīves tehniku pielāgo cilvēkiem ērtākā veidā. Tāpat kā televizoriem ir pultis, arī citām lietām ir vajadzīga tikai poga lai viss notiktu pats par sevi. Logu sistēmas ir izveidotas lai sniegtu cilvēkiem vēl lielāku komfortu.

Iedomājieties, viens pogas spiediens un visi jūsu logi atverās automātiski, arī žalūzijas vai aizkari. Ērtības un komforts ir liels, taču par to ir arī jāsamaksā savu cenu. Arī ziemas laikā šādas logu sistēmas ir perfekts risinājums ja vēlaties sev piemērotu siltumizolāciju aukstajos ziemas mēnešos.

Logu sistēmas ir veids kā pilnībā automatizēt logu atvēršanu, aizvēršanu un tajā pašā laikā iestatīt laiku, kad tie atvērsies un kad aizvērsies. Šī tehnika ir izstrādāta lai cilvēkiem un ģimenēm sniegtu papildus komfortu ko var saņemt par konkrētu naudas summu. Tas viss var būt jūsu īpašumā jau tūlīt.

No kā izgatavo logu sistēmas? Speciāli logu sistēmai protams ir izveidots mehānisms kas ir kontrolējams digitāli, ievadot attiecīgo informāciju, mehānisms strādā tā lai pielāgotos jūsu vajadzībām un prasībām. Plastikāta logi kas ir droši arī dzīvojamām mājām, nodrošinās jums nepieciešamo komfortu ne tikai parastām mājām, bet ierīkošanai dārza mājās un vasarnīcās logu sistēmas der tik pat labi cik privātmājās.

SIA Svalson 8


Uzņēmums SIA "Svalson 8"Pirms vairāk nekā 30 gadiem Zviedrijas uzņēmums Svalson AB izstrādāja pirmo eletroniski vadāmo logu sistēmu.

Uzzināt vairāk