Bīdāmās logu sistēmas ir radītas priekš cilvēkiem un ģimenēm, kas vēlas savu māju padarīt par īstu moderno cietoksni. Šī sistēma ir piemērota tiem, kas vēlas savus logus padarīt automatizētus un neuztraukties par vēdināšanu vai gaismu telpās. Logi var būt dažādi, lieli, mazi un pēc dizainiskā noformējuma, taču automatizēta sistēma privātmājās vai citās telpās, nav īpaši izplatīta.

Bīdāmās logu sistēmas palīdz atvieglot dzīvi un sniegt komfortu jebkurā ēkā. Ja vēlies vasarā pamosties līdz ar logu atvēršanu un aizkaru attaisīšanu, tad šī logu sistēma ir pareizā izvēle. Logi, ir un būs neatņemama sastāvdaļa no ēkām, tāpēc ir izstrādāti dažāda tipa mehānismi un automatizācija arī tiem. Tieši šīs logu sistēmas lielākoties ir domātas plašākām telpām līdz ar to, ka tā ir aprīkota ar bīdāmās logu sistēmu.

Kā gan bez drošības un ērtībām, runājot par logiem, ir nepieciešama izolācija aukstajiem mēnešiem un aizsardzība pret jebkāda veida zādzībām un ļaundarījumiem, par to ir padomāts un izstrādāts tiešām spēcīga materiāla logi, kas kalpos ilgtermiņā un būs lielisks veids kā padarīt dzīvi komfortablāku.

Bīdāmās logu sistēmas ir izstrādājamas pēc prasībām un lieluma, tās paplašinās kopējo platību un skatu uz ārējo platību. Lai izveidotu kārtīgās un noturīgas logu sistēmas, tiek izmantots kvalitatīvs materiāls, to nodrošina alumīnijs kas ir elegants un dizainiski pievilcīgs materiāls. Bīdāmo sistēmu rullīši nodrošinās ērtu logu atvēršanu un aizvēršanu, gan mājās, kā arī dzīvokļos balkonos.

Tās ir katra personiskās vēlmes, savukārt ne-automatizētie bīdāmie logi, ir labs veids kā paplašināt balkona izeju un ieeju, skatu uz pārējo apkārtni. Spēcīgs stikls un konstrukcija nodrošinās logu sistēmu izmantošanu ilgam laikam.

SIA Svalson 8


Uzņēmums SIA "Svalson 8"Pirms vairāk nekā 30 gadiem Zviedrijas uzņēmums Svalson AB izstrādāja pirmo eletroniski vadāmo logu sistēmu.

Uzzināt vairāk