Paceļamo logu sistēmas ir lielisks risinājums dažāda tipa ēkām un veidiem. Izmantošanai šie paceļamie logi ir perfekti ja runājam par komfortu un ērtībām. Pieskaņot vajadzīgo automātiku var jebkurš un tas ir ļoti ātri un izdevīgi. Kā darbojas paceļamie logi? Tie ir kā jau parasti logi, taču tie ir aprīkoti ar speciālu automatizētu sistēmu, kas strādā pēc jūsu vēlmēm un vajadzības.

Pacelamo logu sistēmas parasti izmanto mazākās istabās, telpās kas nav īpaši lielas, piemēram vannas istabā un tualetē. Tāpat kā pārējās logu sistēmas, šīs ir automatizētas ar speciāli izstrādātu mehānismu. Nodrošinot kvalitatīvu un ērtu sistēmu, šādi automatizētie logi būs arī droši bērniem, jo ir iespēja uzstādīt drošību pret aizvēršanu un atvēršanu.

Kas izstrādā šādus paceļamo logu sistēmas? Paceļamo logu sistēmas parādījās līdz ar citu mehānismu automatizēšanu un pilnveidošanu, tāpat kā garāžas durvis, arī šāda veida logiem ir iespēja uzstādīt tālvadību un izmantot visu attālināti. Paceļamo logu sistēmas var uzstādīt un kontrolēt pēc jūsu vēlmēm.

Iestatiet konkrētu laiku kad tie atverās un aiverās, arī tas ir iespējams!
Paceļamo logu sistēmas nodrošinās jums veiktspēju ilgtermiņā jo šīs sistēmas ir pilnveidotas un attīstītas ar modernu tehnoloģiju. Vasarā vai ziemā, kad neviens nav mājās un nav kas parūpējas par telpu vēdināšanu, arī tad noder šāda veida automātika, kas pati strādā pēc iestatītā laika.

Runājot par drošību, paceļamo logu sistēmas ir garantija drošībai un veiktspējai, jo izstrādājumi ir testēti un pilnveidoti līdz ir radusies pārliecība, ka cilvēki spēs kontrolēt un izmantot šīs sistēmas. Iegādājoties un izmantojot šāda tipa logus, jūs iegūsiet komfortu un stabilitāti jebkurā dienas laikā.

SIA Svalson 8


Uzņēmums SIA "Svalson 8"Pirms vairāk nekā 30 gadiem Zviedrijas uzņēmums Svalson AB izstrādāja pirmo eletroniski vadāmo logu sistēmu.

Uzzināt vairāk