Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Mēbeles ir jebkurš priekšmets, kuru mēs izmantojam, lai labiekārtotu mājokli. Mēbeļu veidi ir dažādi un katrā istabā tās pilda savas funkcijas. Mēbeles bērnu istabai ir īpaši piemērotas maziem bērniem. Maza izmēra gultas, skapīši, galdiņi un krēsliņi. Bērnistaba būtu jāiekārto tā, lai tajā bērnam būtu patīkami un, galvenais, droši uzturēties. Tai ir jābūt skaistai, bet tajā pašā laikā ļoti funkcionālai. Bērnu neapmierināsi tikai ar skaistām mēbelēm vien, galvenokārt šim mazajam cilvēciņam ir nepieciešams nebeidzams dinamiskums un dzīvīgums, lai nekad nepaliktu garlaicīgi. Tāpēc mēbelēm ir jābūt praktiskām un daudzfunkcionālām.

Mēbeles bērnu istabai ir nepieciešams iegādāties mierīgos toņos. Katrai krāsai ir sava iedarbība uz cilvēka smadzeņu darbību, pārāk spilgtas un košas krāsas bērnam nedos mieru un harmoniju, turpretī maigas un dabīgas krāsas nodrošinās mazajam ķiparam mierīgu un veselīgu smadzeņu darbību. Taču bērnam patīk viss kas kust un viss, kas krāsains, tāpēc nebūtu pavisam jāatsakās no krāsām mēbelēs. Tā, piemēram, kādu elementu iekļaut arī patīkami košā tonī. Piemēram, skapīšu rokturus vai arī visas durtiņas, izvēlēties košākā krāsā, nekā pati mēbele. Vienmēr var arī dekorēt sienas ar dažādām krāsainām glezniņām vai pat uzrkāsot uz tām kādu skaistu, bērnam tīkamu multeņu varoni.

Tāpat bērns vienmēr istabā taisīs nekārtību un ja nebūs, kur nolikt visas mantas, tas var atsaukties uz paša bērna sajūtām iekšpusē. Patstāvīga nekārtība apkārt rada nekārtību arī iekšā. Tāpēc būtu nepieciešams izveidot daudz plauktus un skapjus, kur to visu var novietot. Tāpat lielisks risinājums, vietas ekonomēšanas vārdā, gultas apakšu apvienot ar atvliktnēm. Tas dos interesantu skatu, tajā pašā laikā būs daudz vietas, kur novietot bērna drēbes, gultas veļu un arī mantas.