Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Mēbeles ir jebkurš priekšmets, kuru mēs izmantojam, lai labiekārtotu mājokli. Mēbeļu veidi ir dažādi un katrā istabā tās pilda savas funkcijas. Mēbeles bērnu istabai ir īpaši piemērotas maziem bērniem. Maza izmēra gultas, skapīši, galdiņi un krēsliņi. Bērnistaba būtu jāiekārto tā, lai tajā bērnam būtu patīkami un, galvenais, droši uzturēties. Koka mēbeles bērnu istabai noteikti dos mierīgu un patīkamu noskaņu, tas ir organisks un dabīgs materiāls. Koks arī izskatās ļoti labi un ir viegli savienojams arī ar citiem materiāliem, tā, piemēram, ja skapītim gribas stikla durvis.

Koka mēbeles bērnu istabai būs piemērotākais variants arī tāpēc, ka koks neuztver elektromagnētisko starojumu. Labas ir masīvkoka mēbeles, jo tās ir daudzkārt izturīgākas un kvalitatīvākas. Tas ir nozīmīgs arguments priekš bērna istabas, jo bērni mēdz saplēst, sadauzīt vai kaut ko sakost. Turklāt, koka mēbeles nav toksiskas un ir viegli labojamas, kas ir īpaši svarīgi, ja bērnam ir tieksme uz mantu sabojāšanu.

Koks tāpat iederēsies jebkurā interjerā un izstaros pozitīvu enerģiju, kas mazam bērnam ir tik ļoti nepieciešams. It īpaši tāpēc, ka bērnība ir vecums, kad bērns viegli jūt dažādas enerģijas, kas, starpcitu, koka materiālā ir īpaši daudz un tieši pozitīvās. Koku ir viegli piemērot citām mēbelēm un tas iederēsies jebkurā interjera dizainā. No koka ir iespējams izgatavot praktiski jebko, jo tas ir viegli dalāms un apstrādājams. Tāpēc bērnu istabā no koka materiāla varēs radīt īpaši interesantus, skaistus, gan arī praktiskus risinājumus. Tā, piemēram, pie vienas sienas daļas piestiprināt koka trepes, kur bērnam būs interesanti rāpelēties, tajā pašā laikā tā var kalpot kā vieta, kur pakarināt drēbes.