Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Mēbeles ir jebkurš priekšmets, kuru mēs izmantojam, lai labiekārtotu mājokli. Mēbeļu veidi ir dažādi un katrā istabā tās pilda savas funkcijas. Mēbeles bērnu istabai ir īpaši piemērotas maziem bērniem. Maza izmēra gultas, skapīši, galdiņi un krēsliņi. Bērnistaba būtu jāiekārto tā, lai tajā bērnam būtu patīkami un, galvenais, droši uzturēties. Priedes koka mēbeles bērnu istabai noteikti dos mierīgu un patīkamu noskaņu, tas ir organisks un dabīgs materiāls. Priedes koks arī izskatās ļoti labi un ir viegli savienojams arī ar citiem materiāliem, tā, piemēram, ja skapītim gribas stikla durvis. Priedes kokam ir patīkami saulaina nokrāsa, kas bērna istabā ienesīs dzīvību.

Priedes koka mēbeles bērnu istabai būs arī piemērotas jo priedes masīvkoks ir ļoti izturīgs un kvalitatīvs. Bērnu istabai tas ir jo īpaši svarīgi. Mēs taču visi zinām, ka ar bērniem nav joki un bieži vien saplēstas mantas un mēbeles ir uz katra stūra. Priedes koks, gadījumā, ja ir vajadzīgs, ir arī viegli labojams.

Priedes koks būs arī piemērots, jo nav toksisks. Kā mežā smaržojot, arī pārstrādāts mēbelēs, tas saglabā savu, īpašu smaržu. Bērna istabai dabīgāka materiāla mēbeles būs tikai bonuss. Koks tāpat iederēsies jebkurā interjerā un izstaros pozitīvu enerģiju, kas mazam bērnam ir tik ļoti nepieciešams. It īpaši tāpēc, ka bērnība ir vecums, kad bērns viegli jūt dažādas enerģijas, kas, starpcitu, koka materiālā ir īpaši daudz un tieši pozitīvās. It īpaši priedes koku senie latvieši uzskatīja par saules koku un ka tam vienīgajam bija visciešākais kontakts ar visumu. Bērna istabā priedes koks iederēsies patiešām labi, jo ir ar patīkamu enerģiju, tajā pašā laikā no tā var izveidot dažādas mēbeles visdažādākajām vajadzībām.