Mēbeles ir jebkurš priekšmets ar kuru var labiekārtot mājokli vai apdzīvojamās telpas. Mēbeles ir dažādas un pilda dažādas funkcijas. Piemēram, krēsls ir sēdēšanai, skapis grāmatām un gulta gulēšanai. Tāpat arī katrā istabā ir atsevišķas vajadzības, tāpēc arī mēbeles atšķiras. Mēbeles birojam ir ļoti dažādas. Kā saprotams, mēbeles būs piemērotas cilvēkam, kas strādā un attiecīgi tās būs piemērotas, lai to būtu darīt maksimāli ērti. Darbs ir praktiski mūsu otrās mājas, tur mēs pavadam gandrīz pusi dzīves, tāpēc šai vietai vienmēr ir jābūt skaisti un tajā pašā laikā ērti iekārtotai. Darba vidi ir nepieciešams nodrošināt ar dažādām mēbelēm. Ar galdu, kur darbinieki strādā, dažādiem skapjiem, kur var novietot dokumentus, lai darba vide nebūtu nekārtīga. Par to vai uzņēmuma vadītājs domā par saviem darbiniekiem, var pamanīt arī pēc mēbelēm. Cik tās ir ērtas, vai krēsli ir ar pareizu atzveltni, cik daudz vietas ir, kur novietot sev nepieciešamās lietas. Arī dažādi drēbju pakaramie, lai āras drēbes nemētājas, kur pagadās. Ir daudz un dažādas nianses, mēbeles birojam ir nepieciešamas ļoti praktiskas, lai darbā sevi realizēt būtu maksimāli ērti, protams, tajā pašā laikā nedrīkst aizmirst par acīm patīkamo vizuālo noformējumu.

Tāpat mēbeles birojam ir jāiegādājas tādas, lai būtu interesanti katru dienu ierastiesties darbā. Tām jābūt mierīgos toņos, jo ir pierādīts kā dabīgās un vēsās krāsas veicina domāšanu, savukārt, ja mēbeļu krāsa būs pārāk spilgta, tā novērsīs uzmanību un būs daudz grūtāk koncentrēties priekš strādāšanas.
Tāpat mēbeles birojam veido arī tā vizītkarti. Klients vai topošais sadarbības partneris, ienākot birojā, var spriest par organizācijas kultūru, paradumiem un nopietnību. Tieši tāpēc mēbelēm būtu jāatspoguļo paša uzņēmuma būtību.