Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Mēbeles ir jebkurš priekšmets ar kuru tiek iekārtotas apdzīvojamās telpas un visām tām ir kaut kāda praktiska nozīme. Piemēram, galdu izmanto, lai tur kaut ko novietotu, krēslu, lai sēdētu un plauktu lai novietotu grāmatas. Katrā apdzīvojamās platības istabā ir sava tipa mēbeles. Katrā istabā cilvēks dara kaut kādas citas sev vajadzīgās lietas, tāpēc arī mēbelēm jābūt attiecīgi piemērotām. Piemēram, virtuvē mēs gatavojam ēst, viesistabā atpūšamies, skatamies televīziju, savukārt guļamistabā mēs guļam un relaksējamies.

Guļamistabā ir dažādas mēbeles, galvenokārt personiska rakstura. Tur ir nepieciešama gulta, kur gulēt, skapis, kur noglabāt savas drēbes vai kādas citas lietas. Ir naktsskapīši, kur novietot sev vajadzīgās lietas ejot gulēt un no rīta ceļoties. Nereti guļamistabā ir arī plaukts vai zemā tipa skapis, kur tiek novietots televizors.

Jau senāk koks bija galvenais izejmateriāls mēbeļu veidošanā un arī mūsdienās nekas nav izmainījies. Skaistas koka mēbeles, vienmēr ir devušas spēcīgu raksturu mājas interjeram. Koka mēbeles guļamistabai var izvēlēties daudz un dažādas, jo izvēle ir patiešām liela. Tāpat jāatzīmē, ka visi koki nav vienādos toņos un katram ir savs raksturs. Tālāk viss ir atkarīgs no gaumes lietas.

Koka mēbeles guļamistabai būs īpaši piemērotas, jo ir mierīgos toņos, organiskas un sevī nes līdzi pozitīvu enerģiju. Tās iederēsies pie jebkuras krāsas sienām un grīdām, jo dabīgs piestāv it visam. Koks interjerā nedod smagnējumu, tieši otrādāk – vieglumu. Tas ir tieši tas, kas vajadzīgs guļamistabā. Guļamistaba ir tava svētnīca, kur atpūsties pēc garas un grūtas dienas. Tā ir vieta, kur relaksēties un atslēgties no visa apkārt esošā, tieši tāpēc arī interjeram ir jābūt mierīgam, mierīgos toņos, ko koka mēbeles spēs nodrošināt.