Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Mēbeles ir jebkurš priekšmets ar kuru tiek iekārtotas apdzīvojamās telpas un visām tām ir kaut kāda praktiska nozīme. Piemēram, galdu izmanto, lai tur kaut ko novietotu, krēslu, lai sēdētu un plauktu lai novietotu grāmatas. Katrā apdzīvojamās platības istabā ir sava tipa mēbeles. Katrā istabā cilvēks dara kaut kādas citas sev vajadzīgās lietas, tāpēc arī mēbelēm jābūt attiecīgi piemērotām. Piemēram, virtuvē mēs gatavojam ēst, viesistabā atpūšamies, skatamies televīziju, savukārt guļamistabā mēs guļam un relaksējamies.

Guļamistabai būtu jābūt iekārtotai tā, lai tās iemītnieks spētu relaksēties no apkārtējām problēmām. Tai jābūt vietai, kur ir miers un klusums. Galu galā mēs pusi dzīves pavadam guļot, tieši tāpēc šai vietai jābūt tādai, kādu īpašnieks patiešām vēlās. Priedes koka mēbeles guļamistabai izskatīsies lieliski, jo ir patīkami saulaini bēšīgā nokrāsā. Tas guļamistabā ienestu dzīvību un pozitīvismu. Priedes koka mēbeles guļamistabai būs lieliskas arī tāpēc, ka priedes kokam piemīt skaisti svītrots raksts, kas iet uz augšu. Varbūt izklausās dīvaini, bet arī tādas lietas spēj uzlabot garstāvokli. Svītras simbolizē saules starus, savukārt patīkamā krāsa simbolizē pašu sauli. Ne velti senie latvieši priedi uzskatīja par saules koku, kam ir ciešs kontakts ar visumu. Šim kokam noteikti ir spēcīga enerģija.

Priedes koka mēbeles guļamistabai ir pieejamas jebkurā mēbeļu veikalā, dažādos izmēros, dažādos toņos un dažādos dizainos. Ja ir vēlme iegādāties dabīgās koka mēbeles, bet tomēr priedes koka krāsa nepiestāv pārējam interjeram, tad mēbeli vienmēr ir iespējams nokrāsot, tādējādi pielāgojot priedes koka mēbeles pārējam interjeram. Šāda tipa mēbeles noteikti priecēs jūsu acis, jo būs patīkamas, saulainas un ienesīs dzīves prieku jūsu ikdienā.