Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Māja ir katra cilvēka personīgā telpa, vieta, kur atpūsties pēc garas darba dienas, tieši tāpēc arī iekārtojumam ir jābūt tādam, lai cilvēks, kurš tajā dzīvo, varētu justies patiešām labi. Mēbeles mājai sniedz iespēju apkārtni izveidot tādu, kāda tā ir nepieciešama. Ar to palīdzību, mājā ir iespējams radīt kādu vien atmosfēru cilvēks vēlās, sākot no vienkārša minimālisma, beidzot ar daudzšķautnaino gotikas stlilu.

Mājā ir atrodamas dažāda veida mēbeles. Ir viesistabu mēbeles, jauniešu un bērnu mēbeles, ģuļamistabu mēbeles, mēbeles garderobēm, vannasistabaas mēbeles, tualetes mēbeles, virtuves mēbeles un tā varētu turpināt stundām ilgi. Katrā istabā ir jābūt konkrēti kaut kādām vajadzībām piemērotām mēbelēm. Piemēram, vannasistabā ir vajadzīga vanna, kur nomazgāties, savukārt virtuvē ir vajadzīga plīts, kur pagatavot ēdienu. Mēbeles mājai dod praktiskumu, tās atvieglo cilvēka neērtības, tā, piemēram, drēbes ir iespējams salikt skapī. Šajā gadījumā skapis atbrīvo no nekārtības apkārt. Mēbeles mājai ir iespējams pielāgot savām vajadzībām, pērkot tās sev vajadzīgajā izmērā un lielumā. Mūsdienās, mēbeļu veikalu ir tik daudz un ir tik liela izvēle preču sortimentā.

Senatnē mēbeles vispār bija liels roku darbs, ko taisīja amatnieki un to vērtība arī bija lielāka. Tāpēc antīkās mēbeles mājai šobrīd ir tik augstu godājamas. Pēc tam jau parādījās ražotnes, kur rokas aizstāja mašīnas, un pagatavot mēbeles bija daudz vienkāršāk. Vēl jo projām ir daudz cilvēku, kas mēbeles mājai izvēlas antīkas un visu kopējo atmosfēru vēlas uztaisīt senatnīgu. Daudzi domā, ka vecajās mājas mēbelēs ir dvēsele, jo katra no tām tika darināta rūpīgi griežot, slīpējot, pulējot un liekot kopā. Katrā tika ielikta maza daļa amatnieka sirds.