Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Koka galdi ir mēbeles, ko veido plakana virsma, kuru balsta vai nu kājas vai pamatne. Uz koka galda novieto dažādus priekšmetus, lai tos būtu ērti atsniezgt nepietupjoties. Galdu piemēro tādā augstumā, lai pie tā ērti varētu sēdēt, ēst vai strādāt. Uz galdiem var nolikt sev nepieciešamās lietas, lai tās nebūtu jāliek uz zemes. Uz tiem var novietot arī dažādus skaistus interjera elementus, kā piemēram svečturus, vāzes, galdautus, kas tikai izdaiļos praktisko mēbeli, padarot arī to kā interjera dizaina elementu.

Jau no seniem laikiem koks ir bijis iecienīts izejmateriāls mēbeļu, tajā skaitā galdu taisīšanā. Koka galdi ir lielisks papildinājums jau esošajam interjeram. Tie lieliski piestāvēs jebkādas krāsas sienām vai apkārtējām mēbelēm. Turklāt ekoloģiskā dzīvesveida piekritējiem it īpaši patiks koka mēbeles. Neapstrādāts koks dod jo īpaši dabīgu noskaņu. Tas nav noslīpēts un pielabots, tas nav līdz galam pārveidots un ir atstātas tā dabīgās tekstūras vēsmas. Koku vienmēr arī var pārkrāsot, ja tomēr ir vēlme iegādāties dabīga materiāla galdu, bet krāsu vajag pavisam citu. Tā, piemēram, nav nekādas problēmas to nokrāsot melnu.

Koka tips, kādu jūs izvēlaties, arī definēs mēbeles spēku un skaistumu. Mūsdienās, koka galdi ir pieejami no dažāda koka un katram no tiem ir savas īpatnības un skaistums. Tajā skaitā krāsu variācijas katram kokam ir pilnīgi dažādas. Tas kādu koku izvēlēsieties, noteikti ietekmē to, kā izskatīsies galds. Ja jādala kokus piemērotos un nepiemērotos priekš galda taisīšanas, tad piemērotākie varētu būt ozolkoks, priedes koks. Gan pēc stipruma, gan izturības, gan pieejamības un izmaksām. Galds, kas taisīts no spēcīga un skaista koka, noteikti iederēsies jebkurā interjerā.