Priedes koka galdi ir mēbeles, ko veido plakana virsma, kuru balsta vai nu kājas vai pamatne. Uz koka galda novieto dažādus priekšmetus, lai tos būtu ērti atsniezgt nepietupjoties. Galdu piemēro tādā augstumā, lai pie tā ērti varētu sēdēt, ēst vai strādāt. Uz galdiem var nolikt sev nepieciešamās lietas, lai tās nebūtu jāliek uz zemes. Uz tiem var novietot arī dažādus skaistus interjera elementus, kā piemēram svečturus, vāzes, galdautus, kas tikai izdaiļos praktisko mēbeli, padarot arī to kā interjera dizaina elementu.

Priedes koks ir viens no populārākjiem kokiem no kuriem tiek izgatavotas mēbeles, tajā skaitā galdi. Tam ir patīkami silta nokrāsa un mēbelēs tas atbalsojas it īpaši. Priedes koka galdi ienesīs mājās patīkami siltu noskaņu, turklāt tie piestāvēs pie citām mēbelēm, jo ir pavisam dabīgi. Tiem ir skaisti svītrots raksts, kas ienesīs dzīvību mājas interjerā. Katra mēbele būs unikāla, jo nav divu vienādu koku.

Senākos laikos cilvēki galdus arī gatavoja no priedes, jo tie bija izturīgi un tajā pašā laikā viegli, kas bija ļoti svarīgi, jo tajos laikos nebija pienācīgas tehnikas, kas pārvietotu smagumus. Senie latvieši arī ticēja, ka priede ir saules koks, kas nes laimi un glabā to mājā. Senie latvieši ticēja, ka katram kokam ir sava enerģētika, jo īpaši priedei. Tāpēc tas bija ļoti cienījami, ja mājās atradās priedes koka galdi uz kuriem likt pavarda sagrātāju sveci un mājās ēdienu. Priedes koka galdiem piemīt arīdzan skaists aromāts, kas lieliski piepildīs māju. Mūsdienās, priedes koka galdus var iegādāties jebkurā mēbeļu veikalā. Var izvēlēties dažāda izmēra, krāsu toņkārtas un arī veidus.