Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Katrai lietai mājā ir nepieciešama sava vieta. Arī puķēm. Tieši tāpēc ir radīti priedes koka puķu galdi. Tie var būt ne tikai no koka, bet arī metāla, taču jāpiebilst, ka puķes ir dzīvie organismi, kuriem ir nepieciešama pienācīga vide, kurā atrasties. Tāpēc koka galdiņi būs vislabākie priekš puķēm, jo ir organiski un dabīgi. Priedes koks ir jo īpaši skaists un enerģētiski tīrs. Senie latvieši to dēvēja par saules koku, kam ir liels kontakts ar kosmosā notiekošajiem procesiem. Priekš puķēm tas jo īpaši ir ļoti labi. Tas arī iederēsies jebkurā interjerā, pateicoties tā saulainajai un bēšīgi dzeltenajai nokrāsai. Dabīgs piestāv it visam.

Priedes koka puķu galdi var būt pavisam dažādi. Ir īsāki, ir garāki. Kādu izvēlēties, ir atkarīgs no katras pašas puķes konkrēti. Ja puķe ir garāka, puķu galdiņš ir nepieciešams mazāka izmēra, lai puķe neaizsniegtos līdz griestiem. Savukārt, ja puķe ir mazāka, tad noder arī garāks puķu galdiņš. Šie galdiņi var būt ļoti dažādi. Ir parasti ar taisnām kājām un apaļu virsmu, kur uzlikt puķi. Ir tādi, kas ir ar interesantāku dizainu, piemēram, kājas ir izliektas, tās savā veidā simbolizē puķu dabu, kas ir vijīga.

Ir puķu galdiņi, kas iet vairākos stāvos, viens virs otra. Lejējos stāvos var likt mazākas puķes, taču augšā lielākas. Daži plauktiņi var būt ar iebūvētām atvilktnītēm, kur var noglabāt puķēm nepieciešamās lietas – šķēres, mēslojumu, smidzināmo. Vairāku stāvu galdiņus var veidot arī trepju formā, tas nozīmē, ka platformas nebūs viena virs otras, bet ies skaisti pa pakāpieniem uz augšu, tādējādi veidojot pat kaut ko līdzīgu plūstošajam jūgendstilam.