Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Koka galdi ir mēbeles, ko veido plakana virsma, kuru balsta vai nu kājas vai pamatne. Uz koka galda novieto dažādus priekšmetus, lai tos būtu ērti atsniezgt nepietupjoties. Galdu piemēro tādā augstumā, lai pie tā ērti varētu sēdēt, ēst vai strādāt. Ir galdi, kurus cilvēks neizmanto īpašu darbību veikšanai, bet lai vienkārši kaut ko noliktu. Tādi, piemēram, ir priedes koka TV galdi. Parasti šādi galdi ir diezgan zemu, lai tur noliktais televizors, sakristu ar acu līmeni, sēžot dīvānā. Tiem ir daudz un dažādi izmēri, gan platumā, gan augstumā.

TV galdi parādījās līdz ar pirmajiem izgudrotajiem televizoriem. Agrāk tos lika pat uz parasta galda, bet cilvēkam attīstoties un laikam ejot, bija nepieciešams arī pielāgot pārējās lietas savām ērtībām. Tāpēc tika izgudroti TV galdi, kas bija daudz zemāki nekā parastie galdi un visbiežāk balstījās uz platformas, nevis četrām kājām. Agrāk televizori bija pavisam smagi un platforma nodrošināja smagā svara noturēšanu. Mūsdienās, platformā parasti tiek iebūvētas atvilknes, kas jau šo galdu padara par daudzfunkcionālu. Uz tā var novietot ne tikai televizoru, bet tajā ievietot arīdzan kaut kādas mantas, kuras nepieciešams noslēpt no citu acīm. Tā, piemēram, var uzglabāt arī televizoram vajadzīgos aksesuārus – pultis, filmu diskus, dažādus vadus un daudz ko citu.

Priedes kokam ir ļoti skaists un īpatnējs raksts, kurā atspoguļojas vertikālas svītras. Priedes koka TV galdi mājs interjerā ienestu dinamiskumu un dzīvību. Priedes koks ir ļoti saulainā krāsā, kas interjerā ienestu tikai dzīvību. Tam ir arī skaista sveķu smarža, kas istabai dos arī savu smaržu. Šādus priedes koka TV galdus var nopirkt jebkurā mēbeļu veikalā.