Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Galdam ir liela nozīme mūsdienu cilvēka dzīvē. Galdi, mūsdienās, jau iedalās vairākās nozīmēs, jo katram ir savs pielietojums. Atšķirībā no vajadzībām, tas ir piemērots gan izmēros, gan krāsā un dizainā.

Žurnālgaldi mūsdienās ir ļoti izplatīti tieši viesistabas interjerā. Tos visbiežāk novieto pie dīvāna lielajā istabā. Tie var būt dažādos izmēros, dažādos materiālos, kā, piemēram, no koka. Priedes koka žurnālgaldi būs jo īpaši skaisti, priedes kokam piemīt skaista, saulaina nokrāsa, kas ienesīs dzīvību viesistabā. Ļoti reti šāda tipa galdi ir tikai no viena materiāla, prasti priedes koku papildina vēl stikla elementi, tā, piemēram, galdam ir stikla virsma. Stikls rada tīrāku un svaigāku sajūtu, jo tam var redzēt cauri.

Žurnālgalda nosaukums, liekas, jau stāsta par pašu galdu un kam tas tieši ir paredzēts un notiekti frizētavās, solārijos, pie zobārsta u.c. uzgaidāmajās telpās ir redzēts šāds galdiņš uz kā tiešām stāv žurnāli, taču mūsdienās tam noteikti nav tikai tāds pielietojums. Priedes koka žurnālgaldi ir paredzēti priekš divām funkcijām. Viena pavisam notiekti ir lai papildinātu mājas intereju, otra pavisam noteikti, lai būtu kur novietot dažādas lietas. Interjeram tas būtu piemēroti, jo uz tā var salikt skaistus svečturus ar svecītēm un vakaros, izslēdzot, gaismu, sveces lieliski no istabas vidus izgaismos telpu. Uz tā noteikti var salikt arī dažādus citus interjera dizaina priekšmetus, kā piemēram vāzi ar skaistām puķēm. Otra funkcija ir, lai būtu vienmēr kur kaut ko novietot. Piemēram, pie filmas dzerot karstu tasi tējas, lai tā nebūtu jātur tikai rokās, ir iespējams to nolikt uz šī galdiņa. Tāpat arī citus traukus ar ēdieniem, lai tie nav jātur rokās.