Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Vārds “kumode” ir cēlies no franču valodas un tulkojumā nozimē “ērtība”. Un tik tiešām, šī mēbele apvieno sevī funkciju, kurai jāpadara mājas iemītnieka dzīve ērta. Kumode ir ļoti daudzfunkcionāla mēbele, tā parasti neaizņem daudz vietas un ir ļoti praktiska. Tajā var savietot visas nepieciešamās lietas, sākot ar gultas veļu, beidzot ar visādiem sīkumiem, kuriem vienmēr ir jābūt pa rokai. Šai skapja tipa mēbelei ir ļoti plašas, lielas un galvenais dziļas atvilktnes, kur patiešām var ievietot dažāda izmēra svarīgas lietas.

Kumodes pārsvarā gatavo no augstas kvalitātes kokmateriāliem, piemēram, riekstkoka, kļavas, ķirša un priedes koka. Apdarē bieži vien izmanto dabīgo ādu. Koka kumodes ir lielisks papildinājums guļamsistabā, jo ir ļoti daudzfunkcionālas. Tajās var novietot visas nepieciešamās lietas, kuras ir jāuzglabā, tajā pašā laikā tām ir jābūt viegli sasniedzamām. Koka kumodes iederēsies ikvienā interjerā ar tās dabīgumu. Kumode pēc sava principa un būtības ir koka mēbele. Mūsdienās, protams, dizaineri ir uzdevumu augstumos, taču prestižu un cēlumu šai mēbelei, saglabā tieši koka materiāls.

Koka materiāls ievieš istabā gaišumu un patīkamu atmosfēru. Koka kumodes būs lieliskas arī bērna istabā, jo, pateicoties tās lielajam atvilktņu skaitam, būs daudz vietas, kur salikt bērna mantas. Parasti tieši vietas trūkums bērna istabā rada šo lielo nekārtību, jo vienkārši tās nav kur nolikt. Koka kumode arī lieliski piestāvēs bērnam, jo ir dabīga, vienkārša un pats galvenais organiska. Kumodes kā senos laikos, tā arī mūsdienās ir bijušas populāras un palīdzējušas cilvēkiem uzglabāt kārtību mājās. Tās var iegādāties jebkurā mēbeļu veikalā, jebkādās krāsās, izmēros un dizainos. Tās mierīgi var pielāgot jau esošajam mājas interjeram.