Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Vārds “kumode” ir cēlies no franču valodas un tulkojumā nozimē “ērtība”. Un tik tiešām, šī mēbele apvieno sevī funkciju, kurai jāpadara mājas iemītnieka dzīve ērta. Kumode ir ļoti daudzfunkcionāla mēbele, tā parasti neaizņem daudz vietas un ir ļoti praktiska. Tajā var savietot visas nepieciešamās lietas, sākot ar gultas veļu, beidzot ar visādiem sīkumiem, kuriem vienmēr ir jābūt pa rokai. Šai skapja tipa mēbelei ir ļoti plašas, lielas un galvenais dziļas atvilktnes, kur patiešām var ievietot dažāda izmēra svarīgas lietas.

Priedes koka kumodes būs jo īpaši skaistas, pateicoties šī koka saulaini bēšīgajai nokrāsai. Tā lieliski iederēsies jebkurā interjerā, jo ir vienkārša, praktiska un neaizņem daudz vietas. Priedes kokam ir īpaši skaists un unikāls raksts, kas ienesīs ikdienišķajā rutīnā kaut ko svaigu un interesantu. Priedes koka kumodes būs lieliskas arī bērna istabai, jo ir dabīgas un tām arī piemīt īpaša smarža. Priedēm piemīt arī dziedējošas īpašības. Senie latvieši to uzskatīja par saules koku un ticēja, ka tas ir vienīgais koks, kas ir kontaktā ar visumu.

Priedes koka kumodes ir daudz un dažādos izmēros – augstas, platas, zemas, šauras. Tās ir dažādas arī ar atvilktņu daudzumu un lielumu. Mājas iemītniekam ir jāizvērtē mantu daudzums un arī tas, cik cilvēki šo kumodi lietos, lai varētu izvēlēties vispiemērotāko gan izmēra ziņā, gan atvilktņu skaitu un lieluma ziņā. Priedes koks ir viens no izplatītākajiem no kuriem veido mēbeles, tajā skaitā kumodes, tieši tāpēc priedes koka kumodes ir iespējams iegādāties jebkurā mēbeļu veikalā jeb arī izgatavot to pēc pasūtījuma. Priedes koks mājās ienesīs dzīvību, tā atvieglos mantu uzglabāšanu un lietošanu.