Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Koka naktsskapītis ir maza guļamistabas mēbele, ko visbiežāk novieto tieši pie guļamās gultas. Tā ir ļoti ērta mēbele, lai novietotu tur mantas, kas nepieciešamas gan pirms gulētiešanas, gan no rīta ceļoties. Tiem ir daudz un dažādi izmēri un daudz un dažādas krāsas. Mūsdienās, izvēle ir patiešām liela. Koka naktsskapītis būs ideāls ikvienā mājas interjerā, jo ir dabīgs. Dabīgs materiāls un dabīga krāsa piestāv visam. Tā atsvaidzinās interjeru un ienesīs jaunas vēsmas jau esošajā interjerā.

Koks arī ir orgaiskāks un dabīgāks, tas ir atjaunojamais resurs un trukāt tas nav smags. Ja ir nepieciešams, koka naktsskapīti būs viegli pārvietot no vienas istabas uz otru. Pēc gaumes ir iespējams piemeklēt arī dažādus koka materiālus – ozolkoka, egles, priedes vai masīvkoka. Tas atkarīgs no mājas jau esošā interjera un mājas iemītnieka gumes. Ir iespējams izvēlēties gan apstrādātu koku, gan neapstrādātu. Neapstrādāts koks izskatās daudz dabīgāks, izceļās visas koka līnijas, plankumi. Koka naktsskapītis būs labs arī tāpēc, ka tas noteikti būs individuāls. Formas un izmēri noteikti būs vienādi, bet tāpat, nevienam citam nebūs tieši tāds pats skapītis, jo atšķirās koka raksts, vienam skapītim būs kāds plankums uz sāniem, citam atkal nebūs, jo koks ir tikpat unikāls, cik katrs cilvēks.

Kā zināms, koks sevī uzglabā arī daudz enerģijas, jo savā ziņā ir dzīvs. Dabai tas dod skābekli, tas ir stāvējis gadu simtiem uz vietas un uzsūcis visu, kas notiek apkārt. Tam ir milzīga enerģētika. Mūsdienu cilvēks ar vien vairāk attālinās no dabas, no turienes, kur ir nācis, tāpēc naktsskapītis būtu ideāls variants, ja vēlies būt tuvāk dabai.