Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Priedes koka naktsskapītis ir maza guļamistabas mēbele, ko visbiežāk novieto tieši pie guļamās gultas. Tā ir ļoti ērta mēbele, lai novietotu tur mantas, kas nepieciešamas gan pirms gulētiešanas, gan no rīta ceļoties. Tiem ir daudz un dažādi izmēri un daudz un dažādas krāsas. Mūsdienās, izvēle ir patiešām liela. Priedes koka naktsskapītis būs ideāls ikvienā mājas interjerā, jo ir dabīgs. Dabīgs materiāls un dabīga krāsa piestāv visam. Tā atsvaidzinās interjeru un ienesīs jaunas vēsmas jau esošajā interjerā. Īpaši priedes kokam ir ļoti skaista, dzeltenīgi bēšīga nokrāsa, kas mājas interjerā ienesīs mieru un harmoniju.

Priedes koka naktsskapītis būs ideāls variants arī tāpēc, ka priede pēc savas būtības ir ļoti enerģētisks koks. Kā mēs zinām, katrai lietai, kā arī katram kokam ir sava enerģētika. Priede pēc savas būtības un latviešu mitoloģijas ir saules koks. Tā ir spēku dodoša un laimi nesoša, tāpat kā saule. Tā ir izturīga, stipra un lepna. Tā ir dieva koks, kas spēj atgriezt ticību sev un attīrīs ar kosmisko uguni. Tā ir mūžzaļa un arī fiziskās veselības ziņā ļoti laba. Tai piemīt brīnišķīga sveķu smarža, kas pavisam noteikti būs jūtama arī no naktsskapīša. Ja mājas iemītnieks izvēlās neapstrādātu koku, tad smarža būs jo īpaši jūtama. Tas savukārt piedos arī istabai savu, unikālu aromātu.

Priedes koka naktsskapītis iederēsies jebkurā interjerā. Droši var tiekt, ka šādu naktsskapīti var iegādāties praktiski jebkurā mēbeļu veikalā, jo mūsdienās, izvēle ir patiešām milzīga. Ja ir nepieciešams koku pielāgot citām mēbelēm, kas, piemēram, ir citādākā krāsā, tad ir iespējams to arī nolakot vai nokrāsot, kas ļaus mēbelei iederēties istabā kopumā.