Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Plaukti ir atvērta tipa mēbeles, bez durtiņām uz kuriem var novietot dažādas lietas. Plaukta veidi ir ļoti dažādi un katrs ir domāts savām funkcijām. Tie ir ļoti dažādi, ar dažādām formām, izmēriem, materiāliem. Ļoti izplatīti sabiedrībā ir koka plaukti. Koks ir atjaunojamais resurs, tas ir viegli pieejams un no tā ir viegli pagatavot dažādas mēbeles. Koks jau senos laikos ir bijis galvenais izejmateriāls mēbeļu gatavošanā, jo bija visvieglāk pieejamais materiāls.

Koka plaukti jo īpaši iederēsies katrā mājās interjerā. Koks ir dabīgs materiāls, ar dabīgu krāsu, kas nevar nepiestāvēt pārējām mēbelēm. Ja plauktus, piemēram, ir nepieciešams pielāgot melnām mēbelēm, tad tos noteikti var nokrāsot kādā krāsā ir nepieciešams. Atkarībā no koka, arī plaukta krāsa būs citādāka. Ja izvēlās, piemēram, priedes koka plauktu, tad tas būs saules dzeltenīgi brūnos toņos, ja izvēlās ozolkoka,tad tas būs pelēcīgi brūnā un maigā tonī. Ir daudz un dažādi koki, no kuriem tiek gatavoti plaukti, tāpēc izvēle paliek katra paša ziņā, kāda krāsa ir nepieciešama. Plaukta izskatu arī ietekmē tas vai koks ir apstrādāts vai nav. Ja tas nav apstrādāts un noslīpēts, tad izskatās ļoti dabīgi, tāds kāds koks arī ir. Ja tas ir noslīpēts, tad rada kārtīgāka paskata plauktu. Tad nav tik ļoti izteikti redzama katra koka detaļa.

Koka plauktus mūsdienās var nopirkt jebkurā mēbeļu veikalā. Klāsts ir milzīgs un katrs noteikti savai gaumei ir spējīgs ko atrast. Mūsdienās tas ir attīstījies tik tālu, ka plauktus var dizainēt pats un tos izgatavo uz pasūtījuma, tieši tāpēc ir iespējams ieslēgt prātu un ļaut vaļu savām visdziļākajām fantāzijām.