Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Plaukti ir atvērta tipa mēbeles, bez durtiņām uz kuriem var novietot dažādas lietas. Plaukta veidi ir ļoti dažādi un katrs ir domāts savām funkcijām. Tie ir ļoti dažādi, ar savām formām, izmēriem, materiāliem. Ļoti izplatīti sabiedrībā ir koka plaukti. Koks ir atjaunojamais resurs, tas ir viegli pieejams un no tā ir viegli pagatavot dažādas mēbeles. Koks jau senos laikos ir bijis galvenais izejmateriāls mēbeļu gatavošanā, jo bija visvieglāk pieejamais materiāls. Koka plauktiņi ir neatņemama mājas interjera sastāvdaļa. Uz tiem liek dažādas lietas – grāmatas, sveces, televizoru, interjera dizaina elementus. Virtuvē plautkiņi domāti priekš traukiem, garšvielām un dažādiem citiem virtuves piederumiem. Istabā lielākoties atrodas grāmatu plaukti un plaukti priekš dažādām citām sadzīviskām lietām.

Priedes koka plaukti ir atrodami jebkādās formās, izmēros un dizainā. Tie var būt interesanti plaukti, kas asimetriskā veidā ir sakārtoti pie sienas uz tās veidojot skaistu rakstu, tie var būt pilnīgi simetriski viens pret otru. Dažādība ir patiešām liela. Krāsu variācijas arī ir dažādas. Ja ir nepieciešams pielāgot priedes koka plauktus pie pārējām mēbelēm, tos vienmēr ir iespēja norkāsot. Priedes koks pēc savas būtības ir izturīgs materiāls, tam nav tieksme uz atzarojumiem un priedes koka mēbeles kalpos patiešām ilgi.

Priedes koka plaukti ir ļoti skaisti, tie iederēsies jebkurā interjerā. Tiem piemīt skaisti dzeltenīgi brūna nokrāsa, kas majās ienesīs saulainumu un dzīvīgumu. Ne velti senie latvieši priedi uzskatīja par saules koku. Priedes koka plaukti ir atrodami jebkurā mēbeļu veikalā, dažādos izmēros, dažādos stilos. Mūsdienās, plaukti ir viena no svarīgākajām mēbelēm, dizaineru un ražotāju ir tik daudz, ka plaukti noteikti atradīsies jebkura cilvēka gaumei.