Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Sekcijas ir vairāku mēbeļu kopums, kuras šķietami ir atsevišķi viena no otras, taču, kopā saliekot, izveidojas kompozīcija. Tā var sastāvēt no vairākiem skapjiem, ar garākiem, īsākiem, platākiem vai šaurākiem. Koka sekcijas var sastāvēt no dažāda veida kokiem – priedes koks, ozolkoks un citi. Atšķirībā no koku veida, sekcija var būt gaiša vai tumša, svītraina vai ar apļiem, tas ir atkarīgs no paša koka un kāds raksts tam piemīt. Koka sekcijas ir labas, jo tās ir dabīgas. Tās saplūst ar apkārtējo vidi, cilvēka dabu. Kokā ir ļoti daudz enerģijas, kā jau visās lietās. Tāpēc koks sekcijai piešķir vēl labāku un harmoniskāku noskaņu.

Koka sekcijas var sastāvēt no augstās un zemās vitrīnas. Tas ir garš skapis ar vairākiem plauktiem, kurā parasti liek dažādus stikla traukus. Šim plauktam ir arī stikla durvis, kas nozīmē to, ka skaistie stikla trauki, kas spīd cauri, var būt kā interjera dizaina elements. Koka sekcijas lieliski papildina šīs stikla durtiņas, jo padara kopējo skatu kristāliski skaidru. Šādas koka sekcijas lieliski papildinās dzīvojamās istabas interjera dizainu.

Koka sekcijas bija populāras arī senākos laikos, jo cita izejmateriāla vienkārši nebija. Tieši dabīgās koka sekcijas ir tik skaistas un vērtīgas, koks piedod tām dzīvību, kā arī citādāku smaržu. Koks, tāpat kā aug ārā ilgus gadus, arī mājā, sekcijas veidā kalpos ļoti ilgu laiku. Koka sekcijas ir pavisam iespējams arī pārkrāsot sev vēlamajā krāsā, kas interjeru padara vēl daudz interesantāku. Sekcijas ir iespējams iegādāties gan labi apstrādāta, gan ne tik labi, tādējādi saglabājot vēl dabīgāku kopējo skatu. Koka sekcijas noteikti ir laba izvēle, jo ieviesīs dabīgumu mājas interjerā.