Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Sekcijas ir vairāku mēbeļu kopums, kuras šķietami ir atsevišķi viena no otras, taču, kopā saliekot, izveidojas kompozīcija. Tā var sastāvēt no vairākiem skapjiem, ar garākiem, īsākiem, platākiem vai šaurākiem. Koka sekcijas var sastāvēt no dažāda veida kokiem, kā, piemēram, no priedes koka. Ir ļoti daudz pozitīvās iezīmes, kāpēc sekcijas vajadzētu gatavot tieši no priežu koka. Tas ir samērā viegls materiāls un tam ir liels stiepes un izlieces izturīgums. To ir ļoti viegli apstrādāt un, protams, priedes koka sekcijas ir ļoti ekoloģiskas. Priede ļoti skaisti smaržo. Protams, izgatavojots priedes koka sekcijas smarža nebūs tāda, kāda tā ir dzīvam kokam, taču sava veida aromātu tā saglabā arī apstrādāta.

Priedes koksne ēku būvniecībā izmantojamo skuju koku vidū ieņem pirmo vietu popularitātes ziņā. Nav nekāds brīnums - priedei ir daudz pozitīvo īpašību: izturīgums, blīvums, izturīgums pret plaisāšanu, rukumu un trūdēšanu (priedes koksnē ir daudz sveķu kanālu), nodilumizturīgums. Tāpat priedei nav raksturīgs zarainums, tās koksne ir viegla un parasti ar taisnu stumbru, kas atvieglo kokapstrādes procesu.

Priede arīdzan ir skaistā bēšīgi dzeltenā tonī, kas mijās ar dažādiem svītru rakstiem. Tādējādi priedes koka sekcija izskatās dinamiska, kārtīga, tajā pašā laikā ļoti interesanta. Pie tās lieliski piestāv skaistas stikla durvis aiz kurām var novietot dažādus lieliskus interjera dizaina elementus. Priedes kokam arī ir ļoti dziednieciskas īpašības. Šādu sekciju mierīgi var novietot jaunieša istabā, tās enerģētiskās īpašības arīdzan ietekmēs istabas kopējo atmosfēru. Pie šādām priedes koka sekcijām var mierīgi kombinēt arī cita veida mēbeles, kā mājas iemītniekiem labpatīkas. Priedes koka sekcijas ir lielisks risinājums, ja mājas iemītnieki vēlas kaut ko dabīgu un ekoloģisku.