Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Skapis ir slēgta tipa uzglabājamā mēbele, kurai ir druvis. Tā, protams, var būt arī atvērta tipa mēbele. Iekšā tas visbiežāk sadalās vairākos nodalījumos un tam ir arī atvliktnes. Tāda mēbele kā skapis, ir ļoti plašs jēdziens. Ir tik daudz un dažādi skapji. Tiem var būt dažādi materiāli, dažādas formas un pielietojuma funkcijas. Vieni tiek izmantoti, lai uzglabātu drēbes, citi, lai garšvielas un vēl pavisam citi, lai uzglabātu kādas mantas. Skapis ir neatņemama sastāvdaļa mūsdienu cilvēka mājā. Tos var novietot gan guļamistabā, gan viesistabā. Tie ir gan lieli, gan mazi, gan plati, gan šauri.

Priedes koka skapji būs īpaši skaisti, jo priedei piemīt skaista, dabīga nokrāsa. Tās svītrainais raksts ieviesīs dzīvību un dinamiskumu. Vietu priekš šāda skapja mājās ir atrast ļoti ērti, jo tas iederēsies jebkurā telpā, turklāt tas izskatīsies ētiski pievilcīgs, jo tā ir viena no dabīga koka īpašībām, kas paspilgtina individualitāti un rada mājīguma sajūtu mājās.

Priedei arī simboliski ir pozitīva un harmoniska nozīme. Tiek uzskatīts, ka priede ir vienīgais no kokiem, kurš pievelk zvaigznes un ir nemirstības koks. Priede ir augsts, stalts un mūžzaļš koks, kas izstaro ļoti siltu un saulainu starojumu. Tieši tāpēc, priedes koka spaji ir ļoti laba izvēle savās mājās, jo ienesīs saulainumu, patīkamu atmosfēru un uzlabos mājas auru. Katrai lietai, katram kokam ir sava enerģētika. Un senie latvieši uzskatīja, ka priedes kokā glabājās visas pasaules gudrības, kas sasniedz tās galotni, spēj saredzēt atbildes. Priedes koka skapji lielisk iederēsies jebkurā interjerā, jo ir dabīgas krāsas un dabīga krāsa piestāv visam. To, protams, var arī pielāgot savām vajadzībām, nokrāsojot mēbeli.